უყურე Inherit the Wind

უყურე Inherit the Wind

Inherit the Wind (1960)

დრამაისტორია

დირექტორი: Stanley Kramer
მწერლები: Harold Jacob Smith, Nedrick Young.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Inherit the Wind ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Inherit the Wind უყუროთ ონლაინ, უყურე Inherit the Wind უფასო ფილმები, ფილმები Inherit the Wind უყუროთ უფასო, Inherit the Wind უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Inherit the Wind უყუროთ უფასოდ, უყურე Inherit the Wind ნაკადი ამჟამად, ფილმები Inherit the Wind, ფილმები Inherit the Wind უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Inherit the Wind ფილმები

Inherit the Wind Review

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Torsten Schmitt Germany

I love this movie and I am just now watching them again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე A Time to Kill
უყურე Witness for the Prosecution
უყურე What Darwin Never Knew
უყურე High Crimes
უყურე Genesis
უყურე Suspect
უყურე A Fish Called Wanda
უყურე The Rainmaker
უყურე Murder in the First
უყურე The Conspirator
უყურე Legal Eagles
უყურე Life
უყურე Interstate 60
უყურე Trial
უყურე Charles Darwin and the Tree of Life
უყურე Darwin's Struggle: The Evolution of the Origin of Species
უყურე Darwin's Darkest Hour
უყურე Presumed Innocent

როლებში

Spencer Tracy - Inherit the Wind Spencer Tracy
as Henry Drummond
Fredric March - Inherit the Wind Fredric March
as Matthew Harrison Brady
Gene Kelly - Inherit the Wind Gene Kelly
as E.K. Hornbeck
Dick York - Inherit the Wind Dick York
as Bertram T. Cates
Donna Anderson - Inherit the Wind Donna Anderson
as Rachel Brown
Harry Morgan - Inherit the Wind Harry Morgan
as Judge Mel
Claude Akins - Inherit the Wind Claude Akins
as Rev. Jeremiah Brown
Elliott Reid - Inherit the Wind Elliott Reid
as Prosecutor Tom Davenport
Paul Hartman - Inherit the Wind Paul Hartman
as Bailiff Mort Meeker
Philip Coolidge - Inherit the Wind Philip Coolidge
as Mayor Jason Carter
Jimmy Boyd - Inherit the Wind Jimmy Boyd
as Howard
Noah Beery, Jr. - Inherit the Wind Noah Beery, Jr.
as John Stebbins
Norman Fell - Inherit the Wind Norman Fell
as WGN Radio Technician
Hope Summers - Inherit the Wind Hope Summers
as Mrs. Krebs - Righteous Townswoman
Ray Teal - Inherit the Wind Ray Teal
as Jessie H. Dunlap
Renee Godfrey - Inherit the Wind Renee Godfrey
as Mrs. Stebbins
Florence Eldridge - Inherit the Wind Florence Eldridge
as Sarah Brady
Leon Alton - Inherit the Wind Leon Alton
as Townsman (uncredited)
Frank Baker - Inherit the Wind Frank Baker
as Townsman (uncredited)
Ralph Bucko - Inherit the Wind Ralph Bucko
as Townsman (uncredited)
Sam Harris - Inherit the Wind Sam Harris
as Townsman (uncredited)
Shep Houghton - Inherit the Wind Shep Houghton
as Townsman (uncredited)
Hans Moebus - Inherit the Wind Hans Moebus
as Townsman (uncredited)
'Snub' Pollard - Inherit the Wind 'Snub' Pollard
as Townsman (uncredited)
Robert Robinson - Inherit the Wind Robert Robinson
as Townsman (uncredited)
Eddie Baker - Inherit the Wind Eddie Baker
as Courtroom Reporter (uncredited)
Adolph Faylauer - Inherit the Wind Adolph Faylauer
as Courtroom Reporter (uncredited)
Bob Perry - Inherit the Wind Bob Perry
as Courtroom Reporter (uncredited)
Waclaw Rekwart - Inherit the Wind Waclaw Rekwart
as Courtroom Reporter (uncredited)
Stephen Soldi - Inherit the Wind Stephen Soldi
as Courtroom Reporter (uncredited)
Rudy Sooter - Inherit the Wind Rudy Sooter
as Courtroom Reporter (uncredited)
Gail Bonney - Inherit the Wind Gail Bonney
as Fundamentalist Woman (uncredited)
Jack Daly - Inherit the Wind Jack Daly
as Eskimo Pie Vendor in Courtroom (uncredited)
Lester Dorr - Inherit the Wind Lester Dorr
as Dr. John (uncredited)
Donald Elson - Inherit the Wind Donald Elson
as Bollinger (uncredited)
Colin Kenny - Inherit the Wind Colin Kenny
as Courtroom Spectator (uncredited)
Frank Mills - Inherit the Wind Frank Mills
as Courtroom Spectator (uncredited)
Joe Ploski - Inherit the Wind Joe Ploski
as Courtroom Spectator (uncredited)
Scott Seaton - Inherit the Wind Scott Seaton
as Courtroom Spectator (uncredited)
Bert Stevens - Inherit the Wind Bert Stevens
as Courtroom Spectator (uncredited)
Harry Tenbrook - Inherit the Wind Harry Tenbrook
as Courtroom Spectator (uncredited)
David Fresco - Inherit the Wind David Fresco
as Threatening Spectator (uncredited)
Stuart Hall - Inherit the Wind Stuart Hall
as Dr. Amos Keller (uncredited)
Joseph Hamilton - Inherit the Wind Joseph Hamilton
as Man Yelling at Brady Welcome (uncredited)
Earle Hodgins - Inherit the Wind Earle Hodgins
as Dr. Britton's Tonic Spieler with Chimp (uncredited)
Wendell Holmes - Inherit the Wind Wendell Holmes
as Banker - Critic at City Meeting (uncredited)
Thomas Martin - Inherit the Wind Thomas Martin
as Reporter in Courtroom (uncredited)
Harp McGuire - Inherit the Wind Harp McGuire
as Harry Esterbrook (uncredited)
Robert Osterloh - Inherit the Wind Robert Osterloh
as Sam - Deputy Arresting Cates (uncredited)
Leoda Richards - Inherit the Wind Leoda Richards
as Woman Diner (uncredited)
Hal Taggart - Inherit the Wind Hal Taggart
as Juror (uncredited)
Charles Wagenheim - Inherit the Wind Charles Wagenheim
as Hotel Clerk (uncredited)
Justice Watson - Inherit the Wind Justice Watson
as Hillsboro Salesman (uncredited)
Will Wright - Inherit the Wind Will Wright
as Bible Salesman (uncredited)
Duke Fishman - Inherit the Wind Duke Fishman
as Courtroom Spectator (uncredited)
Dick Cherney - Inherit the Wind Dick Cherney
as Townsman (uncredited)

ჯგუფი

Directing Stanley Kramer Director
Writing Harold Jacob Smith Screenplay
Writing Nedrick Young Screenplay
Writing Jerome Lawrence Writer
Writing Robert E. Lee Writer
Production Stanley Kramer Producer
Sound Ernest Gold Original Music Composer
Editing Frederic Knudtson Editor
Production James Lister Casting
Art Rudolph Sternad Production Design
Costume & Make-Up Bud Westmore Makeup Artist
Production Clem Beauchamp Production Manager
Directing Ivan Volkman Assistant Director
Sound Joe Lapis Sound Engineer
Camera Morris Rosen Grip
Costume & Make-Up Joe King Costume Design
Camera Ernest Laszlo Director of Photography
Sound Walter Elliott Sound Editor
Production Lynn Stalmaster Casting
Costume & Make-Up Larry Germain Hairstylist
Crew Art Cole Property Master
Camera Charles F. Wheeler Camera Operator
Directing Sam Freedle Script Supervisor
Crew Anne P. Kramer Production Office Assistant
Production Herman Shumlin Producer