უყურე The Bourne Identity

უყურე The Bourne Identity

The Bourne Identity (2002)

მძაფრსიუჟეტიანიდრამადეტექტივიტრილერი

დირექტორი: Doug Liman
მწერლები: Tony Gilroy, W. Blake Herron.

movavi-3d-video-player

ნაკადი The Bourne Identity ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები The Bourne Identity უყუროთ ონლაინ, უყურე The Bourne Identity უფასო ფილმები, ფილმები The Bourne Identity უყუროთ უფასო, The Bourne Identity უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები The Bourne Identity უყუროთ უფასოდ, უყურე The Bourne Identity ნაკადი ამჟამად, ფილმები The Bourne Identity, ფილმები The Bourne Identity უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ The Bourne Identity ფილმები

The Bourne Identity Review

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Torsten Schmitt Germany

I love this movie and I am just now watching them again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Bourne Supremacy
უყურე The Bourne Ultimatum
უყურე Jason Bourne
უყურე Bad Company
უყურე Die Hard: With a Vengeance
უყურე You Only Live Twice
უყურე გოგონა მატარებელში
უყურე Crank
უყურე Bullitt
უყურე Mission: Impossible
უყურე Con Air
უყურე მისტერ და მისის სმიტები
უყურე Slow West
უყურე Den of Thieves
უყურე Maze Runner: The Scorch Trials
უყურე Death Wish
უყურე Dark Places
უყურე Die Hard

როლებში

Matt Damon - The Bourne Identity Matt Damon
as Jason Bourne
Franka Potente - The Bourne Identity Franka Potente
as Marie Helena Kreutz
Chris Cooper - The Bourne Identity Chris Cooper
as Alexander Conklin
Clive Owen - The Bourne Identity Clive Owen
as The Professor
Brian Cox - The Bourne Identity Brian Cox
as Ward Abbott
Adewale Akinnuoye-Agbaje - The Bourne Identity Adewale Akinnuoye-Agbaje
as Nykwana Wombosi
Gabriel Mann - The Bourne Identity Gabriel Mann
as Danny Zorn
Walton Goggins - The Bourne Identity Walton Goggins
as Research Tech
Josh Hamilton - The Bourne Identity Josh Hamilton
as Research Tech
Julia Stiles - The Bourne Identity Julia Stiles
as Nicky Parsons
Orso Maria Guerrini - The Bourne Identity Orso Maria Guerrini
as Giancarlo
Tim Dutton - The Bourne Identity Tim Dutton
as Eamon
Denis Braccini - The Bourne Identity Denis Braccini
as Picot
Nicky Naudé - The Bourne Identity Nicky Naudé
as Castel
David Selburg - The Bourne Identity David Selburg
as Marshall
Demetri Goritsas - The Bourne Identity Demetri Goritsas
as Com Tech
Russell Levy - The Bourne Identity Russell Levy
as Manheim
Anthony Green - The Bourne Identity Anthony Green
as Security Chief
Hubert Saint-Macary - The Bourne Identity Hubert Saint-Macary
as Morgue Boss
David Bamber - The Bourne Identity David Bamber
as Consulate Clerk
Gwenael Clause - The Bourne Identity Gwenael Clause
as Deauvage
Emanuel Booz - The Bourne Identity Emanuel Booz
as Taxi Driver
Philippe Durand - The Bourne Identity Philippe Durand
as Morgue Attendant
Vincent Franklin - The Bourne Identity Vincent Franklin
as Rawlins
Paulette Frantz - The Bourne Identity Paulette Frantz
as Concierge
Thierry René - The Bourne Identity Thierry René
as Wombosi Counselor
Roger Frost - The Bourne Identity Roger Frost
as Apfel
David Gasman - The Bourne Identity David Gasman
as Deputy DCM
Harry Gilbert - The Bourne Identity Harry Gilbert
as Alain
Delphine Lanson - The Bourne Identity Delphine Lanson
as Alliance Secretary
William Cagnard - The Bourne Identity William Cagnard
as Davies
Kait Tenison - The Bourne Identity Kait Tenison
as Bank Receptionist
Joseph Beddelin - The Bourne Identity Joseph Beddelin
as Zurich Cop
Rainer Werner - The Bourne Identity Rainer Werner
as Zurich Cop
Katie Thynne - The Bourne Identity Katie Thynne
as Claudia
Aaron Lilly - The Bourne Identity Aaron Lilly
as Marine
Ronald Benefield - The Bourne Identity Ronald Benefield
as Marine
Bradley J. Goode - The Bourne Identity Bradley J. Goode
as Marine
Troy Lenhardt - The Bourne Identity Troy Lenhardt
as Marine
Joshua McNew - The Bourne Identity Joshua McNew
as Marine
Joe Montana - The Bourne Identity Joe Montana
as Marine
John Pawlikowski - The Bourne Identity John Pawlikowski
as Marine
Michael Rix - The Bourne Identity Michael Rix
as Marine
Brad Rizer - The Bourne Identity Brad Rizer
as Marine
Andrew Webster - The Bourne Identity Andrew Webster
as Marine
Houston Williams - The Bourne Identity Houston Williams
as Marine
Alain Grellier - The Bourne Identity Alain Grellier
as Salvi
Arnaud Henriet - The Bourne Identity Arnaud Henriet
as Wombosi Bodyguard
Jean-Yves Bilien - The Bourne Identity Jean-Yves Bilien
as Wombosi Bodyguard
Danny Erskine - The Bourne Identity Danny Erskine
as Wombosi Bodyguard
Elwin 'Chopper' David - The Bourne Identity Elwin 'Chopper' David
as Wombosi Bodyguard

ჯგუფი

Directing Doug Liman Director
Production Doug Liman Producer
Writing Robert Ludlum Author
Writing Tony Gilroy Screenplay
Writing W. Blake Herron Screenplay
Camera Oliver Wood Director of Photography
Production Joseph Middleton Casting
Editing Saar Klein Editor
Art Dan Weil Production Design
Costume & Make-Up Pierre-Yves Gayraud Costume Design
Production Patrick Crowley Producer
Production Richard N. Gladstein Producer
Production Robert Ludlum Executive Producer
Production Frank Marshall Executive Producer
Sound John Powell Original Music Composer
Art Laurent Piron Art Direction
Art Sandrine Mauvezin Set Decoration
Production Nancy Bishop Casting
Costume & Make-Up Catherine Boisgontier Costume Supervisor
Costume & Make-Up Christian Calviera Costume Supervisor
Costume & Make-Up Hana Kučerová Costume Supervisor
Art Bettina von den Steinen Supervising Art Director
Production Kate Dowd Local Casting
Crew Alexis Kinebanyan Makeup Effects
Production T. David Pash Production Manager
Production Tink Ten Eyck Production Supervisor
Art Jana Chovancova Art Department Coordinator
Sound Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Sound Per Hallberg Supervising Sound Editor
Sound Christopher Assells Sound Effects Editor
Sound Mark Choi Sound Effects Editor
Sound Bruce Tanis Sound Effects Editor
Sound Perry Robertson Sound Effects Editor
Sound Dan Hegeman Sound Effects Editor
Sound Dino Dimuro Sound Effects Editor
Sound Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Sound Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Sound Dan O'Connell Foley
Crew Jean-Christophe Magnaud Special Effects Coordinator
Crew Pamela Choules Visual Effects Editor
Crew Linda Drake Visual Effects Editor
Visual Effects Peter Donen Visual Effects Supervisor
Visual Effects Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Visual Effects Catherine Sudolcan Visual Effects Producer
Visual Effects Darin McCormick-Millett Visual Effects Producer
Visual Effects David Dwiggins Visual Effects Producer
Crew Nick Powell Stunt Coordinator
Crew Jean-Claude Lagniez Stunt Coordinator
Crew Martin Hub Stunt Coordinator
Camera Jaromir Sedina Steadicam Operator
Camera Valentin Monge Steadicam Operator
Camera Egon Endrényi Still Photographer
Camera Don Burgess Additional Photography
Camera Daniel Mindel Additional Photography
Lighting Mikael Monod Gaffer
Costume & Make-Up Sarka Zvolenska Set Costumer
Editing Peter Ettinger First Assistant Editor
Editing Thomas M. Harrigan First Assistant Editor
Sound Bunny Andrews Music Editor
Crew Jiří Husák Transportation Coordinator
Directing Claudine Strasser Script Supervisor
Crew Michael Singer Unit Publicist
Production Tommaso Pellicci Location Manager
Production Kostas Kefalas Location Manager
Production Marella Gambaro Location Manager
Production David Minkowski Associate Producer
Production Matthew Stillman Associate Producer
Costume & Make-Up Kay Georgiou Key Hair Stylist
Camera Charlet Recors Aerial Camera
Costume & Make-Up Jean-Luc Russier Key Makeup Artist
Sound Michael Hertlein Foley Editor
Art Fanny Stauff Assistant Art Director
Art Alain Darthou Construction Coordinator
Art Fabien Pondevaux Location Scout
Art Nathalie Sarret Painter
Art Isabelle Kostic Crosley Set Decoration Buyer
Art Jean-Marc Auriol Standby Painter
Camera Adam Kowalski Camera Operator
Camera Gil Pannetier First Assistant Camera
Costume & Make-Up Patrick Girault Hairstylist
Crew James McKee Smith Additional Music
Crew Marc Leroyer Armorer
Crew Václav Kocman Driver
Crew Bianca Bezdek-Goodloe Legal Services
Crew Martin Grange Picture Car Coordinator
Crew Whitney Scott Bain Post Production Assistant
Crew Sean T. Stratton Post Production Supervisor
Crew Barbora Ruzicková Set Production Assistant
Crew Fabrice Allan Stand In
Crew Radek Bruna Stunts
Crew Julien Pruvot Transportation Captain
Production Jenny Panoutsopoulos Unit Production Manager
Crew Miroslav Pavlik Video Assist Operator
Editing Stephen R. Sheridan Color Timer
Lighting Jan Cermak Best Boy Electric
Lighting Alexandre Diaz Electrician
Production Nathalie Cheron Casting Associate
Production Andrew R. Tennenbaum Co-Producer
Production Gabriela Bártková Production Accountant
Production Hilde Odelga Production Coordinator
Sound Pierre-Yves Bruneel Boom Operator
Sound Julianne Jordan Music Supervisor
Sound Bernard Bats Production Sound Mixer
Sound Malcolm Luker Scoring Mixer
Sound Jeff Glueck Sound Engineer
Visual Effects Steve Watson 24 Frame Playback
Visual Effects Ken Dackermann Digital Compositors
Visual Effects Philippe Hubin Special Effects Supervisor
Visual Effects Sarah Peacock Visual Effects Coordinator
Writing Warren Drummond Storyboard
Crew Alain Figlarz Stunts
Camera Martin De Chabaneix Camera Loader
Camera Jean-Pierre Deschamps Key Grip
Crew Jim Pearson Marine Coordinator
Directing Patrick Crowley First Assistant Director
Art Gary Hebert Title Designer
Camera Steven Desbrow Aerial Camera Technician
Camera Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Camera Damien Auriol Grip
Costume & Make-Up Patricia Planche Makeup Artist
Costume & Make-Up Jean-Christophe Spadaccini Prosthetic Makeup Artist
Crew Frédéric North Pilot
Directing Claire Letouze Second Assistant Director
Directing Petr Němeček Third Assistant Director
Editing Liza D. Espinas Associate Editor
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Production Vanessa Baker ADR Voice Casting
Production Julie Meunier Assistant Production Coordinator
Production Caroline Mendez Assistant Production Manager
Production Claire Hammond Casting Assistant
Sound Julie Feiner ADR Editor
Sound Todd Egan Assistant Sound Editor
Sound Kevin Connolly Musician
Sound Anna MacKenzie Supervising ADR Editor
Visual Effects Fumi Mashimo Lead Animator
Sound Bruce Fowler Orchestrator
Sound Chris Hogan Dialogue Editor
Sound Kimaree Long Dialogue Editor
Sound Mark L. Mangino Dialogue Editor
Sound Stephanie Flack Dialogue Editor
Sound Lauren Stephens Dialogue Editor
Art Karel Vanásek Property Master
Art Pascal Lavoué Property Master
Costume & Make-Up Loïc Barnier Costumer
Costume & Make-Up Nathalie Suhard Dresser
Directing Inès de la Bévière Second Second Assistant Director
Directing Alexander Witt Second Unit Director
Directing Jeremy Moffett Third Assistant Director
Art Thomas Lechevallier Art Department Trainee
Art Jan Kotik Graphic Designer
Art Jerome Fortier Head Carpenter
Art Benoît Sanson Property Buyer
Sound Wendy Czajkowsky ADR Mixer
Sound Colin Cooper ADR Recordist
Sound Tony Negrete First Assistant Sound Editor
Sound John T. Cucci Foley Artist
Sound James Ashwill Foley Mixer
Sound Linda Lew Foley Recordist
Sound Mario Lorenzo Sound Supervisor
Crew Lawrence Michael Special Effects Technician
Visual Effects Scott Hilton Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Mamie McCall Visual Effects Production Manager
Crew Laurent Boismaré Stunt Double
Crew Charlie Estepp Stunt Driver
Camera Boris Abaza Assistant Camera
Camera Mario d'Orio Best Boy Grip
Camera Hugues Espinasse Clapper Loader
Camera Libor Bruha Focus Puller
Camera Arnaud Delannoy Second Assistant Camera
Editing Glenn Cunningham Assistant Editor
Editing Mark Sachen Color Timer
Editing Michael Healey Digital Colorist
Production Hunter S. Ellis Post Production Coordinator
Production David Koranda Assistant Location Manager
Production Veronika Lencova Location Assistant
Sound Pete Anthony Conductor
Production Melanie Boettcher Accountant
Production Marie-Noëlle Hauville Assistant Accountant
Production Jerome Albertini Assistant Unit Manager
Visual Effects Matt Bouchard CG Artist
Visual Effects Mark Freund Compositing Supervisor
Crew Richard Patterson Digital Supervisor
Production Patrick Corcoran Executive Assistant
Production Marie-Sylvie Caillierez Extras Casting
Crew Guy Guermouh Generator Operator
Production Carolyn Garcia Production Assistant
Production Marco Bergamaschi Production Secretary
Crew Christopher A. Jackson Technical Advisor