უყურე The Bourne Supremacy

უყურე The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy (2004)

მძაფრსიუჟეტიანიდრამატრილერი

დირექტორი: Paul Greengrass
მწერალი: Tony Gilroy

movavi-3d-video-player

ნაკადი The Bourne Supremacy ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები The Bourne Supremacy უყუროთ ონლაინ, უყურე The Bourne Supremacy უფასო ფილმები, ფილმები The Bourne Supremacy უყუროთ უფასო, The Bourne Supremacy უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები The Bourne Supremacy უყუროთ უფასოდ, უყურე The Bourne Supremacy ნაკადი ამჟამად, ფილმები The Bourne Supremacy, ფილმები The Bourne Supremacy უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ The Bourne Supremacy ფილმები

The Bourne Supremacy Review

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

Affiano Arcuri Spain

The first time I watched it, I thought it was just kinda weird only because I didn't expect any of it. But after rewatching it, the movie was awesome!

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Bourne Identity
უყურე Die Hard
უყურე The Bourne Ultimatum
უყურე Fair Game
უყურე Swimming Pool
უყურე GoodFellas
უყურე Live Free or Die Hard
უყურე Die Hard: With a Vengeance
უყურე Die Hard 2
უყურე Beverly Hills Cop II
უყურე The Equalizer
უყურე Looper
უყურე The Green Hornet
უყურე Blackhat
უყურე You Were Never Really Here
უყურე Bad Boys II
უყურე Maze Runner: The Death Cure
უყურე Baby Driver

როლებში

Matt Damon - The Bourne Supremacy Matt Damon
as Jason Bourne
Franka Potente - The Bourne Supremacy Franka Potente
as Marie Helene Kreutz
Brian Cox - The Bourne Supremacy Brian Cox
as Ward Abbott
Julia Stiles - The Bourne Supremacy Julia Stiles
as Nicky Parsons
Karl Urban - The Bourne Supremacy Karl Urban
as Kirill
Gabriel Mann - The Bourne Supremacy Gabriel Mann
as Danny Zorn
Joan Allen - The Bourne Supremacy Joan Allen
as Pamela Landy
Marton Csokas - The Bourne Supremacy Marton Csokas
as Jarda
Tom Gallop - The Bourne Supremacy Tom Gallop
as Tom Cronin
John Bedford Lloyd - The Bourne Supremacy John Bedford Lloyd
as Teddy
Ethan Sandler - The Bourne Supremacy Ethan Sandler
as Kurt
Michelle Monaghan - The Bourne Supremacy Michelle Monaghan
as Kim
Karel Roden - The Bourne Supremacy Karel Roden
as Yuri Gretkov
Tomas Arana - The Bourne Supremacy Tomas Arana
as Martin Marshall
Oksana Akinshina - The Bourne Supremacy Oksana Akinshina
as Irena Neski
Yevgeni Sitokhin - The Bourne Supremacy Yevgeni Sitokhin
as Vladimir Neski
Marina Weis - The Bourne Supremacy Marina Weis
as Mrs. Neski
Tim Griffin - The Bourne Supremacy Tim Griffin
as John Nevins
Sean Smith - The Bourne Supremacy Sean Smith
as Vic
Maxim Kovalevski - The Bourne Supremacy Maxim Kovalevski
as Ivan
Patrick Crowley - The Bourne Supremacy Patrick Crowley
as Jack Weller
Jon Collin Barclay - The Bourne Supremacy Jon Collin Barclay
as Jarhead
Sam Brown - The Bourne Supremacy Sam Brown
as Jarhead
Shane Sinutko - The Bourne Supremacy Shane Sinutko
as Jarhead
Barnaby Smith - The Bourne Supremacy Barnaby Smith
as CIA Techie
Dominique Chiout - The Bourne Supremacy Dominique Chiout
as Waitress
Wanja Mues - The Bourne Supremacy Wanja Mues
as Night Clerk
Aleksey Shmarinov - The Bourne Supremacy Aleksey Shmarinov
as Moscow Taxi Driver
Stephan Wolf-Schönburg - The Bourne Supremacy Stephan Wolf-Schönburg
as Suspicious Cop
Olov Ludwig - The Bourne Supremacy Olov Ludwig
as Market Security Guard
Keshav Nadkarni - The Bourne Supremacy Keshav Nadkarni
as Mr. Mohan
Violetta Gräfin Tarnowska Bronner - The Bourne Supremacy Violetta Gräfin Tarnowska Bronner
as Neski Neighbor
Alexey Medvedev - The Bourne Supremacy Alexey Medvedev
as Young Cop
Aleksandr Dubina - The Bourne Supremacy Aleksandr Dubina
as 2nd Cop
Aleksandr Boev - The Bourne Supremacy Aleksandr Boev
as 2nd Taxi Driver
Claudio Maniscalco - The Bourne Supremacy Claudio Maniscalco
as Immigration Officer
Manfred Witt - The Bourne Supremacy Manfred Witt
as Doorman
Aleksey Trotsenko - The Bourne Supremacy Aleksey Trotsenko
as Vodka Police Passenger
Victoria Unikel - The Bourne Supremacy Victoria Unikel
as Mercedes Driver
Oksana Semenova - The Bourne Supremacy Oksana Semenova
as Mercedes Passenger
Vitaliy Abdulov - The Bourne Supremacy Vitaliy Abdulov
as Volga Taxi Owner
Dirk Schoedon - The Bourne Supremacy Dirk Schoedon
as Berlin Taxi Driver
Ivan Shvedoff - The Bourne Supremacy Ivan Shvedoff
as Moscow Policeman
Denis Burgazliev - The Bourne Supremacy Denis Burgazliev
as Moscow Policeman
Nick Wilder - The Bourne Supremacy Nick Wilder
as Delta C.O.
Chris Cooper - The Bourne Supremacy Chris Cooper
as Alexander Conklin

ჯგუფი

Directing Paul Greengrass Director
Production Frank Marshall Producer
Writing Robert Ludlum Novel
Writing Tony Gilroy Screenplay
Sound John Powell Original Music Composer
Art Dominic Watkins Production Design
Production Patrick Crowley Producer
Production Paul Sandberg Producer
Production Doug Liman Executive Producer
Production Henry Morrison Executive Producer
Production Jeffrey M. Weiner Executive Producer
Camera Oliver Wood Director of Photography
Editing Richard Pearson Editor
Editing Christopher Rouse Editor
Production Daniel Hubbard Casting
Production John Hubbard Casting
Production Joseph Middleton Casting
Costume & Make-Up Dinah Collin Costume Design
Production Andrew R. Tennenbaum Co-Producer
Art Philip Elton Art Direction
Art Sarah Horton Art Direction
Art Sebastian T. Krawinkel Art Direction
Art Bernhard Henrich Set Decoration
Costume & Make-Up Christine Beveridge Makeup Department Head
Production Annette Borgmann Casting
Costume & Make-Up Himani Dehlvi Costume Supervisor
Costume & Make-Up Petra Wellenstein Costume Supervisor
Art Peter Wenham Supervising Art Director
Costume & Make-Up Kay Georgiou Hairstylist
Production Marcus Loges Production Manager
Production Sergei Gurevich Production Manager
Production Mitchell E. Dauterive Production Supervisor
Production Leonid Vereshchagin Production Supervisor
Art Ingeborg Heinemann Art Department Coordinator
Art Malavika Talukder Art Department Coordinator
Sound Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Sound Per Hallberg Supervising Sound Editor
Sound Dino Dimuro Sound Effects Editor
Sound Christopher Assells Sound Effects Editor
Sound Peter Staubli Sound Effects Editor
Sound Dan Hegeman Sound Effects Editor
Visual Effects Kim Boyle Visual Effects Producer
Crew Linda Drake Visual Effects Editor
Visual Effects Heather MacDonald Visual Effects Producer
Crew Paul Vega Visual Effects Editor
Visual Effects Thomas J. Smith Visual Effects Supervisor
Visual Effects Pablo Helman Visual Effects Supervisor
Crew Dan Bradley Stunt Coordinator
Crew Viktor Ivanov Stunt Coordinator
Camera Gerd Breiter Camera Operator
Camera Florian Emmerich Camera Operator
Camera Sanjay Kapoor Camera Operator
Camera Sebastian Meuschel Camera Operator
Camera Mike Valentine Underwater Camera
Camera Brian Heller Helicopter Camera
Camera Klemens Becker Steadicam Operator
Camera Jasin Boland Still Photographer
Lighting Leonardo Beltrame Gaffer
Lighting Mulchand Dedhia Gaffer
Camera Jens Geibel Additional Photography
Lighting Ronald Schwarz Gaffer
Camera Jay Maidment Still Photographer
Editing Nathan R. Fitzgerald Digital Intermediate
Sound Peter Myles Music Editor
Crew Gerry Turner Transportation Coordinator
Crew Ravi Dube Transportation Coordinator
Crew Michael Fechner Picture Car Coordinator
Crew Sebastian Neitsch Transportation Coordinator
Directing Sabine Zimmer Script Supervisor
Crew Deborah Wuliger Unit Publicist
Production Ruben Malaret Publicist
Production Dow Griffith Location Manager
Production Jens Geibel Location Manager
Production Markus Bensch Location Manager
Sound Anna MacKenzie ADR Supervisor
Visual Effects Julia Neighly Visual Effects Coordinator
Production Kathleen Tomasik Casting Associate
Art Deepti Datt Art Department Assistant
Art Dierk Grahlow Construction Coordinator
Art Friederike von Rauch Location Scout
Art Wolfgang Wrede Painter
Art Peter Popken Production Illustrator
Art Katharina Birkenfeld Set Decoration Buyer
Art Björn Holzhausen Standby Painter
Camera Johnny Feurer First Assistant Camera
Crew T.J. Lindgren Additional Music
Crew Matthias Prange Carpenter
Crew Amy Garback CG Supervisor
Crew Jon D. Harris Chef
Crew Gregory D. Liegey Digital Effects Supervisor
Crew Florian Dieckmann Driver
Crew Mareike Böttcher Loader
Crew Marlene Assmann Post Production Assistant
Crew Sean T. Stratton Post Production Supervisor
Crew Kevin Lin Quality Control Supervisor
Crew Greg Winter Scenic Artist
Crew Elton Farla Set Medic
Crew Saif Azmi Set Production Assistant
Crew Johnny Cicco Stand In
Crew Vladislav Barkovskiy Stunts
Crew Raymond Ribaric Technical Supervisor
Crew Inga Meissner Transportation Captain
Crew Norbert Mentrop Transportation Co-Captain
Production Chris Bromley Unit Production Manager
Crew Davide Zanetti Video Assist Operator
Editing Michael Eaves Color Timer
Editing Brett Carroll First Assistant Editor
Lighting Beda Mulzer Best Boy Electric
Lighting Peter Kosel Electrician
Lighting Paul Freuer Lighting Technician
Lighting Dietmar Haupt Rigging Gaffer
Lighting Mario Grech Rigging Grip
Production Henning Molfenter Associate Producer
Production Colin J. O'Hara Associate Producer
Production Thierry Potok Associate Producer
Production Maryjane Layani Production Accountant
Production Laura Denicke Production Coordinator
Production Cliff Fuller Production Office Coordinator
Production Nupu Chaudhuri Production Supervisor
Sound Bernhard Joest Boom Operator
Sound Elizabeth Finch Orchestrator
Sound Kirk Francis Production Sound Mixer
Sound Steve Kempster Scoring Mixer
Sound Bob Beemer Sound Mixer
Visual Effects Brad Kalinoski Digital Compositors
Visual Effects Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Writing Chris Forster Storyboard
Production Sonja Sommer Unit Manager
Art Marcus Göppner Set Dresser
Sound Pete Anthony Conductor
Art Eckart Friz Assistant Property Master
Art Christian Ehlert Lead Set Dresser
Art Gary Hebert Title Designer
Camera Steven Desbrow Aerial Camera Technician
Camera Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Camera Jan Brun Dolly Grip
Camera Dieter Bähr Key Grip
Camera Paolo Frasson Grip
Costume & Make-Up Sabine Groh Key Costumer
Crew Peter Donen In Memory Of
Crew Al Cerullo Pilot
Directing Luc Etienne First Assistant Director
Directing Thorne Mutert Second Assistant Director
Production Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Production Hugo Godwin Assistant Production Coordinator
Production Eva-Maria Pilling Assistant Production Manager
Production Lauren Grey Casting Assistant
Sound Chris Jargo ADR Editor
Sound Todd Egan Assistant Sound Editor
Sound Richard Dwan Jr. Foley Editor
Sound Peter Davies Musician
Sound Thomas A. Carlson Supervising Music Editor
Directing Paul Goldsmith Third Assistant Director
Sound Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Sound Kimaree Long Dialogue Editor
Camera Mitchell Amundsen Second Unit Director of Photography
Art Axel Kahnt Property Master
Directing Dan Bradley Second Unit Director
Sound Katherine Rose Foley Artist
Sound Nancy Parker Foley Artist
Sound Bruce Tanis Foley Editor
Sound Brian Ruberg Foley Mixer
Sound Thomas Whiting ADR Editor
Sound Michelle Pazer ADR Editor
Sound Tami Treadwell ADR Recordist
Sound Courtney Bishop ADR Recordist
Sound Brian Gallagher ADR Recordist
Sound Nick Buckton ADR Recordist
Sound Dominik Schleier ADR Recordist