უყურე Spanglish

უყურე Spanglish

Spanglish (2004)

კომედია

დირექტორი: James L. Brooks

movavi-3d-video-player

ნაკადი Spanglish ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Spanglish უყუროთ ონლაინ, უყურე Spanglish უფასო ფილმები, ფილმები Spanglish უყუროთ უფასო, Spanglish უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Spanglish უყუროთ უფასოდ, უყურე Spanglish ნაკადი ამჟამად, ფილმები Spanglish, ფილმები Spanglish უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Spanglish ფილმები

Spanglish Review

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე ველურ პირობებში
უყურე Mamma Mia!
უყურე Because I Said So
უყურე Finding Neverland
უყურე The Theory of Everything
უყურე Argo
უყურე The Jane Austen Book Club
უყურე Chocolat
უყურე Good bye, Lenin!
უყურე Hitchcock
უყურე Little Children
უყურე La Boum 2
უყურე Jamón, jamón
უყურე Moms' Night Out
უყურე The Perfect Man
უყურე Pane e Tulipani
უყურე Derailed
უყურე The Shaggy Dog

როლებში

Adam Sandler - Spanglish Adam Sandler
as John Clasky
Téa Leoni - Spanglish Téa Leoni
as Deborah Clasky
Paz Vega - Spanglish Paz Vega
as Flor Moreno
Cloris Leachman - Spanglish Cloris Leachman
as Evelyn Wright
Shelbie Bruce - Spanglish Shelbie Bruce
as Christina
Sarah Steele - Spanglish Sarah Steele
as Bernice
Ian Hyland - Spanglish Ian Hyland
as Georgie
Cecilia Suárez - Spanglish Cecilia Suárez
as Monica
Sarah Hyland - Spanglish Sarah Hyland
as Sleepover Friend
Spencer Locke - Spanglish Spencer Locke
as Sleepover Friend
Liz Carey - Spanglish Liz Carey
as Hostess at John's Restaurant
Victoria Luna - Spanglish Victoria Luna
as Cristina (sechsjährig)
Ricardo Molina - Spanglish Ricardo Molina
as Flor's Husband
Brenda Canela - Spanglish Brenda Canela
as Luz

ჯგუფი

Directing James L. Brooks Director
Writing James L. Brooks Author
Camera John Seale Director of Photography
Editing Richard Marks Editor
Editing Tia Nolan Editor
Production Julie Ansell Producer
Production Joan Bradshaw Executive Producer
Production James L. Brooks Producer
Production Christy Haubegger Executive Producer
Production Maria Kavanaugh Associate Producer
Production Francine Maisler Co-Producer
Production Richard Marks Co-Producer
Production Aldric La'Auli Porter Co-Producer
Production Richard Sakai Producer
Production Addison McQuigg Casting
Production Manuel Teil Casting
Production Mary Vernieu Casting
Sound Hans Zimmer Original Music Composer
Camera George Billinger III Camera Operator
Art Ida Random Production Design
Art Tom Reta Art Direction
Art Leslie A. Pope Set Decoration
Costume & Make-Up Shay Cunliffe Costume Design
Costume & Make-Up Louise Mingenbach Costume Design
Art Shaun Young Art Department Assistant
Art Circe Mirano Art Department Coordinator
Art Hugh Conlon Construction Coordinator
Art Billy Iiams Jr. Construction Foreman
Art Sean D. Jackson Greensman
Art Russell R. Anderson Leadman
Art James Lin Location Scout
Art David Carberry Painter
Art Mariko Braswell Set Designer
Camera Clyde E. Bryan First Assistant Camera
Camera Edward Hohman Grip
Camera Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Camera Tommy Lohmann Steadicam Operator
Camera Bob Marshak Still Photographer
Costume & Make-Up Cathy Crandall Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Charlene Amateau Costume Supervisor
Costume & Make-Up Kelvin R. Trahan Hair Department Head
Costume & Make-Up Trish Almeida Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Kate Biscoe Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Jamie Leigh DeVilla Makeup Artist
Costume & Make-Up Michèle Burke Makeup Designer
Costume & Make-Up Demetricus Holloway Set Costumer
Costume & Make-Up Greg Benge Set Dressing Artist
Crew Kazimir Boyle Additional Music
Crew Liz Imperio Choreographer
Crew Ella Marcus Craft Service
Crew Roberta Farkas Dialect Coach
Crew Tyler Foell Digital Effects Supervisor
Crew Shawn Coulter Driver
Crew James Goldman Loader
Production Gabriela Ríos Production Office Coordinator
Crew Elvin Yoshida Propmaker
Art Robin L. Miller Property Master
Crew Max Gabl Scenic Artist
Crew Bruce A. Block Second Unit Cinematographer
Crew Brian Clark Set Medic
Crew Alex Leimone Set Production Assistant
Crew Jeremy Selan Software Engineer
Crew Maite Garcia Stand In
Crew Lisa Dempsey Stunts
Crew Tim Sisson Transportation Captain
Crew Dan Brizendine Transportation Coordinator
Production Daniel M. Stillman Unit Production Manager
Crew Bronwyn Preston Unit Publicist
Crew Michael Herron Video Assist Operator
Crew Roxanne Dorman Visual Effects Editor
Directing Aldric La'Auli Porter Assistant Director
Directing Larry Leahy Script Coordinator
Directing Sharron Reynolds Script Supervisor
Editing Steve Bowen Color Timer
Editing David V. Butler Dialogue Editor
Editing Lorene Simpson Digital Intermediate
Editing Mitch Zeitlin Editorial Coordinator
Editing Debra L. Tennant First Assistant Editor
Lighting Jesse Tango Best Boy Electric
Lighting Lamarr Gray Electrician
Lighting Bob E. Krattiger Gaffer
Lighting Jesse Mather Lighting Technician
Lighting Charlie McIntyre Rigging Gaffer
Lighting Jose Danner Rigging Grip
Production Shalimar Reodica Casting Associate
Production Mark Benton Johnson Location Manager
Production Denise Morgan McGrath Production Accountant
Production Dhana Gilbert Production Coordinator
Production Jason Corgan Brown Researcher
Sound Michael Haight ADR & Dubbing
Sound Joseph F. Brennan Boom Operator
Sound Bill Burns Assistant Sound Editor
Sound Goro Koyama Foley
Sound Melissa Muik Music Editor
Sound Elliot Lurie Music Supervisor
Sound Bruce Fowler Orchestrator
Sound Alan Meyerson Scoring Mixer
Sound Scott G.G. Haller Sound Effects Editor
Sound Thomas Causey Sound Mixer
Sound Dennis Drummond Supervising Sound Editor
Visual Effects Lisa Deaner Digital Compositors
Visual Effects Lydia Bottegoni Visual Effects Producer
Visual Effects Gray Marshall Visual Effects Supervisor
Writing Mark Moretti Storyboard
Crew Jo Ann Smith Studio Teachers
Crew Abhay Manusmare Score Engineer
Crew Dolores Aguirre Translator
Crew Alex Daniels Stunt Coordinator
Costume & Make-Up Marc Boyle Hairstylist