უყურე Goosebumps

უყურე Goosebumps

Goosebumps (2015)

სათავგადასავლოსაშინელებაკომედია

დირექტორი: Rob Letterman
მწერალი: Darren Lemke

movavi-3d-video-player

ნაკადი Goosebumps ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Goosebumps უყუროთ ონლაინ, უყურე Goosebumps უფასო ფილმები, ფილმები Goosebumps უყუროთ უფასო, Goosebumps უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Goosebumps უყუროთ უფასოდ, უყურე Goosebumps ნაკადი ამჟამად, ფილმები Goosebumps, ფილმები Goosebumps უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Goosebumps ფილმები

Goosebumps Review

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

Emmi Axelsson Sweden

I would only recommend seeing this movie if a person has nothing else to do that day.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Harry Potter and the Half-Blood Prince
უყურე ゲド戦記
უყურე The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
უყურე Twitches
უყურე Cinderella
უყურე The Sorcerer's Apprentice
უყურე Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
უყურე Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
უყურე Alice in Wonderland
უყურე The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
უყურე The Lord of the Rings: The Two Towers
უყურე Peter Pan
უყურე Aladdin
უყურე The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
უყურე Mary Poppins
უყურე Forrest Gump
უყურე The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
უყურე Harry Potter and the Philosopher's Stone

როლებში

Jack Black - Goosebumps Jack Black
as R.L. Stine
Dylan Minnette - Goosebumps Dylan Minnette
as Zach Cooper
Odeya Rush - Goosebumps Odeya Rush
as Hannah Fairchild
Amy Ryan - Goosebumps Amy Ryan
as Gale Cooper
Ryan Lee - Goosebumps Ryan Lee
as Champ
Jillian Bell - Goosebumps Jillian Bell
as Lorraine Conyers
Halston Sage - Goosebumps Halston Sage
as Taylor
Ken Marino - Goosebumps Ken Marino
as Coach Carr
Timothy Simons - Goosebumps Timothy Simons
as Officer Stevens
Amanda Lund - Goosebumps Amanda Lund
as Officer Brooks
Steven Krueger - Goosebumps Steven Krueger
as Davidson
Keith Arthur Bolden - Goosebumps Keith Arthur Bolden
as Principal Garrison
Karan Soni - Goosebumps Karan Soni
as Mr. Rooney
R.L. Stine - Goosebumps R.L. Stine
as Hallway Player
Caleb Emery - Goosebumps Caleb Emery
as Dumb Jock
Gabriela Hernandez - Goosebumps Gabriela Hernandez
as Screaming Girl
Nate Andrade - Goosebumps Nate Andrade
as Monster
Sheldon Brown - Goosebumps Sheldon Brown
as Monster
Melissa Brewer - Goosebumps Melissa Brewer
as Monster
Marshall Choka - Goosebumps Marshall Choka
as Monster
Melissa Cowan - Goosebumps Melissa Cowan
as Monster
John Deifer - Goosebumps John Deifer
as Monster
Everett Dixon - Goosebumps Everett Dixon
as Monster
Brian Gabriel - Goosebumps Brian Gabriel
as Monster
Kevin Galbraith - Goosebumps Kevin Galbraith
as Monster
Maryann Gorka - Goosebumps Maryann Gorka
as Monster
Clare Halstead - Goosebumps Clare Halstead
as Monster
Devin Hampton - Goosebumps Devin Hampton
as Monster
Rory Healy - Goosebumps Rory Healy
as Monster
Drew Lamkins - Goosebumps Drew Lamkins
as Monster
Vivian Kyle - Goosebumps Vivian Kyle
as Monster
Charlie Leach - Goosebumps Charlie Leach
as Monster
Katie Lumpkin - Goosebumps Katie Lumpkin
as Monster
Larry Mainland - Goosebumps Larry Mainland
as Monster
Lucky Mangione - Goosebumps Lucky Mangione
as Monster
Justin Natic - Goosebumps Justin Natic
as Monster
Josh Phillips - Goosebumps Josh Phillips
as Monster
Mickie Pollock - Goosebumps Mickie Pollock
as Monster
Steve Quinn - Goosebumps Steve Quinn
as Monster
Ashleigh Jo Sizemore - Goosebumps Ashleigh Jo Sizemore
as Monster
Jeff Tenney - Goosebumps Jeff Tenney
as Monster
Jennifer Trudrung - Goosebumps Jennifer Trudrung
as Monster
Ashton Lee Woolen - Goosebumps Ashton Lee Woolen
as Monster
Coleman Youmans - Goosebumps Coleman Youmans
as Monster
E. Roger Mitchell - Goosebumps E. Roger Mitchell
as Mayor (uncredited)
Jason Davis - Goosebumps Jason Davis
as Cyclist (uncredited)
Ella Wahlestedt - Goosebumps Ella Wahlestedt
as Anna (uncredited)

ჯგუფი

Directing Rob Letterman Director
Writing Darren Lemke Screenplay
Writing Larry Karaszewski Story
Writing Scott Alexander Story
Writing R.L. Stine Novel
Sound Danny Elfman Original Music Composer
Production Bill Bannerman Executive Producer
Production Greg Basser Executive Producer
Production Greg Baxter Co-Producer
Production Bruce Berman Executive Producer
Production Deborah Forte Producer
Production Tania Landau Executive Producer
Production Neal H. Moritz Producer
Production Ben Waisbren Executive Producer
Camera Javier Aguirresarobe Director of Photography
Editing Jim May Editor
Production Nicole Abellera Casting
Production Jeanne McCarthy Casting
Art Sean Haworth Production Design
Art Dawn Snyder Art Direction
Art Patrick M. Sullivan Jr. Art Direction
Art Andrew White Art Direction
Art Frank Galline Set Decoration
Costume & Make-Up Judianna Makovsky Costume Design
Visual Effects Erik Nordby Visual Effects Supervisor
Crew Stephen A. Pope Stunt Coordinator
Production Bill Bannerman Unit Production Manager
Directing Dawn Massaro Second Assistant Director
Production Haley Sweet Production Supervisor
Art Eric J. Bates Property Master
Directing Valeria Migliassi Collins Script Supervisor
Camera Jacques Jouffret "A" Camera Operator
Camera Jacques Jouffret Steadicam Operator
Camera Brown Cooper "B" Camera Operator
Camera Mariana Sánchez de Antuñano First Assistant "A" Camera
Camera Patrick McArdle First Assistant "B" Camera
Camera Tim Guffin Second Assistant "A" Camera
Camera Ross Davis Second Assistant "B" Camera
Costume & Make-Up Leighton Bowers Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Nick Scarano Costume Supervisor
Costume & Make-Up Michelle Liu Key Costumer
Costume & Make-Up Sarah Downer Costumer
Costume & Make-Up Ashley Marie Parker Costumer
Costume & Make-Up Iliana Sanchez Costumer
Costume & Make-Up Melissa Mason Costumer
Costume & Make-Up Valerie Rudolph Costumer
Crew Fionagh Cush Makeup Effects
Costume & Make-Up Fionagh Cush Makeup Department Head
Costume & Make-Up Phyllis Temple Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Adruitha Lee Hair Department Head
Costume & Make-Up Elizabeth Robinson Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Roz Music Hairstylist
Costume & Make-Up Roz Music Makeup Artist
Lighting Stephen Crowley Gaffer
Lighting Michael J. Davis Best Boy Electric
Lighting Steve Zigler Rigging Gaffer
Camera Kerry Rawlins Key Grip
Camera Mackie Roberts Best Boy Grip
Camera C. Ashley Sudge Dolly Grip
Camera Jeff Curtis Dolly Grip
Lighting Chris Lumpkin Key Rigging Grip
Sound Mary H. Ellis Sound Mixer
Sound James Peterson Boom Operator
Crew Dempsey Tillman Video Assist Operator
Crew John Frazier Special Effects Coordinator
Visual Effects Eric Rylander Special Effects Supervisor
Visual Effects Carlos Huante Creature Design
Visual Effects Neville Page Creature Design
Visual Effects Justin Fields Creature Design
Production Maida N. Morgan Location Manager
Production Steve Cainas Production Coordinator
Production Daniel Woods Production Secretary
Crew Tamara Bally Production Controller
Art Douglas Womack Construction Coordinator
Art Marco Rubeo Set Designer
Art Thomas Minton Set Designer
Art Vincent Bates Set Designer
Art Stacie McKinnon Art Department Coordinator
Art Richard Blake Wester Leadman
Crew Claire Raskind Unit Publicist
Camera Hopper Stone Still Photographer
Production Dylan Jury Casting Associate
Production Anna McCarthy Casting Assistant
Production Tracy Kilpatrick Local Casting
Crew Doug Wright Transportation Captain
Crew John Schisler Transportation Co-Captain
Crew Jonathan Smith Transportation Co-Captain
Editing Debra L. Tennant Additional Editing
Editing Joshua Kirchmer Assistant Editor
Crew Logan Breit Visual Effects Editor
Crew Steven Ramirez Visual Effects Editor
Sound Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Sound Kevin O'Connell Sound Re-Recording Mixer
Sound Ethan Van der Ryn Supervising Sound Editor
Sound John Marquis Sound Designer
Sound John Marquis Supervising Sound Editor
Sound Jason W. Jennings Sound Designer
Sound Bob Kellough Sound Effects Editor
Sound Nancy Nugent Supervising Dialogue Editor
Sound Nancy Nugent Supervising ADR Editor
Sound Polly McKinnon Supervising Dialogue Editor
Sound Polly McKinnon Supervising ADR Editor
Sound Jonathan Klein Foley Supervisor
Sound Randy Singer Foley Mixer
Sound Howard London ADR Mixer
Sound Jesse Rosenman Assistant Sound Editor
Sound Sarah Monat Foley Artist
Sound Robin Harlan Foley Artist
Sound Bill Abbott Music Editor
Sound Denise Okimoto Music Editor
Sound Terry Wilson Music Editor