უყურე Maze Runner: The Scorch Trials

უყურე Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials (2015)

მძაფრსიუჟეტიანი

დირექტორი: Wes Ball
მწერალი: T.S. Nowlin

movavi-3d-video-player

ნაკადი Maze Runner: The Scorch Trials ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Maze Runner: The Scorch Trials უყუროთ ონლაინ, უყურე Maze Runner: The Scorch Trials უფასო ფილმები, ფილმები Maze Runner: The Scorch Trials უყუროთ უფასო, Maze Runner: The Scorch Trials უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Maze Runner: The Scorch Trials უყუროთ უფასოდ, უყურე Maze Runner: The Scorch Trials ნაკადი ამჟამად, ფილმები Maze Runner: The Scorch Trials, ფილმები Maze Runner: The Scorch Trials უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Maze Runner: The Scorch Trials ფილმები

Maze Runner: The Scorch Trials Review

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Maze Runner
უყურე Mad Max: Fury Road
უყურე The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
უყურე Dawn of the Planet of the Apes
უყურე ინსურგენტი
უყურე შიმშილის თამაშები: ცეცხლის ალში
უყურე I Am Legend
უყურე Allegiant
უყურე The Bourne Identity
უყურე Terminator Salvation
უყურე Snowpiercer
უყურე The Girl with All the Gifts
უყურე World War Z
უყურე The 5th Wave
უყურე Terminator 2: Judgment Day
უყურე バイオハザード:ヴェンデッタ
უყურე Divergent
უყურე The Bourne Supremacy

როლებში

Dylan O'Brien - Maze Runner: The Scorch Trials Dylan O'Brien
as Thomas
Kaya Scodelario - Maze Runner: The Scorch Trials Kaya Scodelario
as Teresa Agnes
Thomas Brodie-Sangster - Maze Runner: The Scorch Trials Thomas Brodie-Sangster
as Newt
Giancarlo Esposito - Maze Runner: The Scorch Trials Giancarlo Esposito
as Jorge
Aidan Gillen - Maze Runner: The Scorch Trials Aidan Gillen
as Janson
Barry Pepper - Maze Runner: The Scorch Trials Barry Pepper
as Vince
Lili Taylor - Maze Runner: The Scorch Trials Lili Taylor
as Mary Cooper
Patricia Clarkson - Maze Runner: The Scorch Trials Patricia Clarkson
as Ava Paige
Ki Hong Lee - Maze Runner: The Scorch Trials Ki Hong Lee
as Minho
Dexter Darden - Maze Runner: The Scorch Trials Dexter Darden
as Frypan
Jacob Lofland - Maze Runner: The Scorch Trials Jacob Lofland
as Aris Jones
Nathalie Emmanuel - Maze Runner: The Scorch Trials Nathalie Emmanuel
as Harriet
Katherine McNamara - Maze Runner: The Scorch Trials Katherine McNamara
as Sonya
Lora Martinez-Cunningham - Maze Runner: The Scorch Trials Lora Martinez-Cunningham
as Thomas' Mother
Rosa Salazar - Maze Runner: The Scorch Trials Rosa Salazar
as Brenda
Tatanka Means - Maze Runner: The Scorch Trials Tatanka Means
as Joe
Keith Jardine - Maze Runner: The Scorch Trials Keith Jardine
as Scavenger Guard (Jim)
Jenny Gabrielle - Maze Runner: The Scorch Trials Jenny Gabrielle
as Ponytail
Bryce Romero - Maze Runner: The Scorch Trials Bryce Romero
as Jack
Alan Tudyk - Maze Runner: The Scorch Trials Alan Tudyk
as Blondie
Shawn Prince - Maze Runner: The Scorch Trials Shawn Prince
as David
Terry Dale Parks - Maze Runner: The Scorch Trials Terry Dale Parks
as Carl (Masked Man)
John Trejo - Maze Runner: The Scorch Trials John Trejo
as M3 Soldier
Laramie Cooley - Maze Runner: The Scorch Trials Laramie Cooley
as Abigail (uncredited)
Alexander Flores - Maze Runner: The Scorch Trials Alexander Flores
as Winston
Kathryn Smith-McGlynn - Maze Runner: The Scorch Trials Kathryn Smith-McGlynn
as Dr. Crawford
Matt Metzler - Maze Runner: The Scorch Trials Matt Metzler
as Barkley (as Matthew T. Metzler)
David House - Maze Runner: The Scorch Trials David House
as Soldier
Luke Gallegos - Maze Runner: The Scorch Trials Luke Gallegos
as Young Thomas
Jeremy Becerra - Maze Runner: The Scorch Trials Jeremy Becerra
as Riley
Matthew Page - Maze Runner: The Scorch Trials Matthew Page
as Harold (Soldier) (as Matt Page)
Alex Knight - Maze Runner: The Scorch Trials Alex Knight
as Aide
Marc Comstock - Maze Runner: The Scorch Trials Marc Comstock
as Med Tech
Brandon K. Hampton - Maze Runner: The Scorch Trials Brandon K. Hampton
as Surveillance Room Attendant
Ryan Jason Cook - Maze Runner: The Scorch Trials Ryan Jason Cook
as Nurse
James Burnett - Maze Runner: The Scorch Trials James Burnett
as Rebel Sentry
Morse Bicknell - Maze Runner: The Scorch Trials Morse Bicknell
as Doctor

ჯგუფი

Crew Daniel Casillas Makeup Effects
Directing Wes Ball Director
Sound John Paesano Music
Costume & Make-Up Sanja Milkovic Hays Costume Design
Editing Dan Zimmerman Editor
Art Daniel T. Dorrance Production Design
Camera Gyula Pados Director of Photography
Production Wes Ball Executive Producer
Production T.S. Nowlin Executive Producer
Production Lindsay Williams Executive Producer
Production Edward Gamarra Executive Producer
Production Ellen Goldsmith-Vein Producer
Production Wyck Godfrey Producer
Production Marty Bowen Producer
Production Lee Stollman Producer
Production Joe Hartwick Jr. Producer
Writing James Dashner Novel
Writing T.S. Nowlin Screenplay
Production Denise Chamian Casting
Production Beth Day Casting Associate
Production Liz Ludwitzke Casting Associate
Art Andrew Max Cahn Supervising Art Director
Art Billy W. Ray Art Direction
Art Kelly Berry Set Decoration
Art Vicki M. McWilliams Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Irena Stepic Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Nava R. Sadan Costume Supervisor
Costume & Make-Up Gina G. Aller Costume Supervisor
Costume & Make-Up Rosanna Dill Set Costumer
Costume & Make-Up Ashley Edwards Set Costumer
Costume & Make-Up Kari King Set Costumer
Costume & Make-Up Lora McKenny Set Costumer
Costume & Make-Up Katie L. Murphy Set Costumer
Directing Steve Gehrke Script Supervisor
Visual Effects Isaac Hai Swee Tan Animation
Visual Effects Victor Huang Animation
Visual Effects Craig Young Animation
Visual Effects Shaun Friedberg Animation Director
Visual Effects Leon Woud Animation Director
Visual Effects Jade Mansueto Animation Director
Visual Effects Aaron Gilman Animation Supervisor
Visual Effects Ken Barthelmey Creature Design
Visual Effects Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Visual Effects Drew Nielsen Visual Effects Coordinator
Visual Effects Keith O'Hara Visual Effects Coordinator
Visual Effects Margaux Peach Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jeremy Hollis Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jana Jungk Visual Effects Coordinator
Crew Rolf Fleischmann Visual Effects Editor
Visual Effects Steve Dubin Visual Effects Producer
Visual Effects Scott Puckett Visual Effects Producer
Visual Effects Jason Chen Visual Effects Producer
Visual Effects Martin Wiseman Visual Effects Producer
Visual Effects R. Christopher White Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Geordie Sheffer Hair Department Head
Costume & Make-Up Janessa Bouldin Hairstylist
Costume & Make-Up Reyna Robinson Hairstylist
Costume & Make-Up Delana Veirs Hairstylist
Costume & Make-Up Elizabeth Lawson Hairstylist
Costume & Make-Up Teri Ann Uccan Hairstylist
Costume & Make-Up Megan Daum Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Karen McDonald Makeup Department Head
Costume & Make-Up Sara Roybal Makeup Artist
Costume & Make-Up Frieda Valenzuela Makeup Artist
Costume & Make-Up Jon Shroyer Makeup Artist
Costume & Make-Up Tom Woodruff Jr. Makeup Designer
Crew Jerrad Gray Makeup Effects
Crew Leonard MacDonald Makeup Effects
Crew Dave Snyder Makeup Effects
Crew Thomas E. Surprenant Makeup Effects
Art Richard K. Buoen Conceptual Design
Art Bill Holmquist Construction Coordinator
Crew Brett Andrews Property Master
Sound Jeff Carson Music Editor
Sound Charles Martin Inouye Music Editor
Camera Michael Kelem Helicopter Camera
Camera David J. Thompson Steadicam Operator
Camera Richard Foreman Jr. Still Photographer
Lighting James R. Tynes Gaffer
Camera Sharla Cipicchio First Assistant Camera
Camera Daniel Bombell First Assistant Camera
Camera Kingslea Bueltel First Assistant Camera
Crew George Cottle Stunt Coordinator
Crew Isaac Hamon Stunt Coordinator
Editing Susan Dawes Dialogue Editor
Sound Dan O'Connell Foley
Sound John T. Cucci Foley
Sound Ai-Ling Lee Sound Designer
Sound Lee Gilmore Sound Effects Editor
Sound Bob Kellough Sound Effects Editor
Crew Tim Gomillion Sound Recordist
Sound Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Sound Shayna Brown Sound Re-Recording Mixer
Sound Ai-Ling Lee Supervising Sound Editor
Editing P.J. Burch First Assistant Editor
Editing David Zimmerman First Assistant Editor
Lighting Brian Malone Rigging Grip
Crew David Greene Special Effects Coordinator
Crew Mark Aaron Wagner Stunts