უყურე Terminator 3: Rise of the Machines

უყურე Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines (2003)

მძაფრსიუჟეტიანიტრილერიფანტასტიკა

დირექტორი: Jonathan Mostow
მწერლები: John D. Brancato, Michael Ferris.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Terminator 3: Rise of the Machines ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ ონლაინ, უყურე Terminator 3: Rise of the Machines უფასო ფილმები, ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ უფასო, Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ უფასოდ, უყურე Terminator 3: Rise of the Machines ნაკადი ამჟამად, ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines, ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Terminator 3: Rise of the Machines ფილმები

Terminator 3: Rise of the Machines Review

Elena R. Hess United States

I've seen it more than 30 times, its the definition of perfection.

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Terminator Genisys
უყურე The Matrix Revolutions
უყურე The Matrix Reloaded
უყურე The Matrix
უყურე The Terminator
უყურე Blade Runner
უყურე Terminator Salvation
უყურე GHOST IN THE SHELL
უყურე Interstellar
უყურე Logan
უყურე I, Robot
უყურე Mad Max: Fury Road
უყურე მოჩვენება აბჯარში
უყურე The Fifth Element
უყურე Class of 1999
უყურე შიმშილის თამაშები: ცეცხლის ალში
უყურე RoboCop
უყურე Autómata

როლებში

Arnold Schwarzenegger - Terminator 3: Rise of the Machines Arnold Schwarzenegger
as The Terminator
Nick Stahl - Terminator 3: Rise of the Machines Nick Stahl
as John Connor
Claire Danes - Terminator 3: Rise of the Machines Claire Danes
as Kate Brewster
Kristanna Loken - Terminator 3: Rise of the Machines Kristanna Loken
as T-X
David Andrews - Terminator 3: Rise of the Machines David Andrews
as Robert Brewster
Mark Famiglietti - Terminator 3: Rise of the Machines Mark Famiglietti
as Scott Petersen
Earl Boen - Terminator 3: Rise of the Machines Earl Boen
as Dr. Peter Silberman
Moira Harris - Terminator 3: Rise of the Machines Moira Harris
as Betsy
Chopper Bernet - Terminator 3: Rise of the Machines Chopper Bernet
as Chief Engineer
Christopher Lawford - Terminator 3: Rise of the Machines Christopher Lawford
as Brewser's Aide
Alana Curry - Terminator 3: Rise of the Machines Alana Curry
as Bill's Girlfriend
Chris Hardwick - Terminator 3: Rise of the Machines Chris Hardwick
as Engineer
Robert Alonzo - Terminator 3: Rise of the Machines Robert Alonzo
as Jose Barrera
Susan Merson - Terminator 3: Rise of the Machines Susan Merson
as Roadhouse Clubgoer

ჯგუფი

Camera Don Burgess Director of Photography
Production Gale Anne Hurd Executive Producer
Writing Gale Anne Hurd Characters
Sound Bill Abbott Music Editor
Writing James Cameron Characters
Production Mario Kassar Producer
Costume & Make-Up Jeff Dawn Makeup Department Head
Directing Jonathan Mostow Director
Writing John D. Brancato Screenplay
Writing John D. Brancato Story
Writing Michael Ferris Screenplay
Writing Michael Ferris Story
Writing Tedi Sarafian Story
Production Hal Lieberman Producer
Production Joel B. Michaels Producer
Sound Marco Beltrami Original Music Composer
Editing Nicolas De Toth Editor
Editing Neil Travis Editor
Production Sarah Finn Casting
Art Jeff Mann Production Design
Art Shepherd Frankel Art Direction
Art Beat Frutiger Art Direction
Art Andrew Menzies Art Direction
Art Jay Hart Set Decoration
Costume & Make-Up April Ferry Costume Design
Sound Peter Brown Sound Effects Editor
Sound Cary Weitz Boom Operator
Production Dieter Nobbe Executive Producer
Visual Effects Colin Strause 3D Supervisor
Costume & Make-Up Dan Moore Costume Supervisor
Production Sharon Mann Unit Production Manager
Crew Kenny Alexander Stunts
Visual Effects Keith Marbory Special Effects Supervisor
Production Guy East Executive Producer
Production Nigel Sinclair Executive Producer
Sound Andy Potvin Dolby Consultant
Production Moritz Borman Executive Producer
Production Randi Hiller Casting
Costume & Make-Up Steve LaPorte Makeup Artist
Art Fred Arbegast Sculptor
Sound William B. Kaplan Production Sound Mixer
Production Andrew G. Vajna Producer
Crew Stan Winston Makeup Effects
Production Oliver Hengst Line Producer
Editing Todd Busch First Assistant Editor
Production Matthias Deyle Producer
Costume & Make-Up Clinton Wayne Prosthetic Supervisor
Sound Paula Fairfield Sound Editor
Production Gregory Alpert Production Supervisor
Art Matt Codd Production Illustrator
Crew Simon Crane Stunt Coordinator
Crew Simon Crane Second Unit Cinematographer
Crew Arjen Tuiten Makeup Effects
Sound Stephen Hunter Flick Supervising Sound Editor
Art Greg Berry Assistant Art Director
Production Volker Schauz Executive Producer
Production Aslan Nadery Executive Producer
Crew Heather Green Loader
Sound Buck Sanders Sound Designer
Crew Peter Mitchell Rubin Visual Effects Art Director
Directing Steve Love Assistant Director
Crew Gian Ganziano Visual Effects Editor
Directing Luca Kouimelis Script Supervisor
Production Colin Wilson Producer
Crew John Rosengrant Makeup Effects
Art Maria Baker Set Designer
Costume & Make-Up Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
Art Mark Zuelzke Art Direction
Art Sean Clouser Construction Foreman
Production Michael J. Burmeister Location Manager
Crew Denny Caira Transportation Coordinator
Crew Don Lee Digital Effects Supervisor
Crew Allen Hall Special Effects Coordinator
Sound Joseph Bonn First Assistant Sound Editor
Crew Hope M. Parrish Property Master
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Set Costumer
Visual Effects Gayle Busby Visual Effects Coordinator
Camera Kenji Luster Steadicam Operator
Crew Mike Shannon Transportation Captain
Art Wayne Shepherd Leadman
Art Greg John Callas Construction Coordinator
Crew Evan Schiff Systems Administrators & Support
Art Constantine Sekeris Conceptual Design
Visual Effects Kim Boyle Visual Effects Producer
Editing Amy Tompkins Digital Intermediate
Costume & Make-Up Peter Tothpal Hair Department Head
Crew Sheryl Main Unit Publicist
Editing Michael J. Benavente Dialogue Editor
Crew Michael Papac Armorer
Visual Effects Dion Hatch Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Cydney Cornell Key Hair Stylist
Camera Robert Zuckerman Still Photographer
Crew Richard McBride CG Supervisor
Crew Mark Bialuski Propmaker
Writing Robert Consing Storyboard
Crew Philippe Rebours Sequence Supervisor
Crew Michael Tinger Post Production Supervisor
Art Francesco Ferrara Painter
Sound Pete Anthony Orchestrator
Crew Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Crew Joel Sill Executive Music Producer
Costume & Make-Up Egan Gauntt Set Dressing Supervisor
Production Courtney Gross Casting Associate
Crew Angela Athayde Set Production Assistant
Crew Bert Beatson Stand In
Production Maryjane Layani Production Accountant
Crew Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
Crew Ryan Kautzman Software Engineer
Sound Matthew C. Beville Foley
Lighting Jason Andrew Rigging Grip
Crew Kent Hayward Projection
Crew Lea Anderson Craft Service
Crew Jason Inman Set Medic
Visual Effects Bill Coffin Visual Effects
Lighting Anthony D. Guzman Lighting Technician
Crew Nour Dardari Production Controller
Art Erica Callas Art Department Assistant
Art Laura J. DeRosa Art Department Coordinator
Art Frank Cappiello Greensman
Art Giovanni Ferrara Lead Painter
Camera Trey Clinesmith Additional Camera
Camera Raimund Almanza First Assistant Camera
Camera Michael J. Coo Grip
Costume & Make-Up Lisa M. Cubero Hairstylist
Costume & Make-Up Terry Wolfinger Makeup Designer
Costume & Make-Up Tammy Banal Set Dressing Artist
Crew Roger Bojarski Jr. Driver
Crew Robert K. Johnson Picture Car Coordinator
Crew Stewart Maclennan Post Production Assistant
Crew Howard Velasco Security
Crew Richard Jay Sound Recordist
Crew Lesley Aletter Utility Stunts
Directing John Trujillo Layout
Lighting Steve Ball Best Boy Electric
Lighting Darren Langer Electrician
Lighting James M. McEwen Gaffer
Production Tina Bennett Production Coordinator
Production Shery Mann Publicist
Production Max Chen Researcher
Sound Ray Cymoszinski Sound Mixer
Visual Effects Jamie Baxter Digital Compositors
Crew Tom Armbruster Motion Capture Artist
Crew Csilla Somogyi Thanks