უყურე Last Knights

უყურე Last Knights

Last Knights (2015)

მძაფრსიუჟეტიანისათავგადასავლო

დირექტორი: Kazuaki Kiriya

movavi-3d-video-player

ნაკადი Last Knights ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Last Knights უყუროთ ონლაინ, უყურე Last Knights უფასო ფილმები, ფილმები Last Knights უყუროთ უფასო, Last Knights უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Last Knights უყუროთ უფასოდ, უყურე Last Knights ნაკადი ამჟამად, ფილმები Last Knights, ფილმები Last Knights უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Last Knights ფილმები

Last Knights Review

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Elena R. Hess United States

I've seen it more than 30 times, its the definition of perfection.

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე John Wick
უყურე The Revenant
უყურე The Purge: Anarchy
უყურე Run All Night
უყურე Léon
უყურე Mission: Impossible III
უყურე The Four Feathers
უყურე The Italian Job
უყურე Taken 3
უყურე Heat
უყურე DragonHeart: A New Beginning
უყურე Shanghai Knights
უყურე Robin Hood
უყურე G.I. Joe: The Rise of Cobra
უყურე DragonHeart
უყურე Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
უყურე Outcast
უყურე Black Death

როლებში

Clive Owen - Last Knights Clive Owen
as Raiden
Morgan Freeman - Last Knights Morgan Freeman
as Bartok
Aksel Hennie - Last Knights Aksel Hennie
as Gezza Mott
Shohreh Aghdashloo - Last Knights Shohreh Aghdashloo
as Maria
James Babson - Last Knights James Babson
as Fat Jim
Giorgio Caputo - Last Knights Giorgio Caputo
as Slim Tully
Cliff Curtis - Last Knights Cliff Curtis
as Lt. Cortez
Tsuyoshi Ihara - Last Knights Tsuyoshi Ihara
as Ito
Klára Issová - Last Knights Klára Issová
as Lt. Cortez's Wife
Ahn Sung-Ki - Last Knights Ahn Sung-Ki
as Auguste
Anna Linhartová - Last Knights Anna Linhartová
as Amy
Park Si-yeon - Last Knights Park Si-yeon
as Hannah
Peyman Moaadi - Last Knights Peyman Moaadi
as Emperor
Noah Silver - Last Knights Noah Silver
as Gabriel
Ayelet Zurer - Last Knights Ayelet Zurer
as Naomi
Rose Caton - Last Knights Rose Caton
as Lilly
Michael Lombardi - Last Knights Michael Lombardi
as Josiah
Daniel Adegboyega - Last Knights Daniel Adegboyega
as Rodrigo
Dave Legeno - Last Knights Dave Legeno
as Olaf
Val Lauren - Last Knights Val Lauren
as Shimon
Robert Russell - Last Knights Robert Russell
as First Counsel
Lee Ingleby - Last Knights Lee Ingleby
as Messenger
Peter Hosking - Last Knights Peter Hosking
as Accountant
Dan Brown - Last Knights Dan Brown
as Thomas
Nigel Gore - Last Knights Nigel Gore
as Second Counsel
Chris Consilvio - Last Knights Chris Consilvio
as Corrupt Nobleman
Pavel Kříž - Last Knights Pavel Kříž
as Doctor
Brian Caspe - Last Knights Brian Caspe
as Spy #1
Booda - Last Knights Booda
as Merchant
Tomás Havlík - Last Knights Tomás Havlík
as Geza Mott's Secretary
Tatiana Evonuk - Last Knights Tatiana Evonuk
as Bath House Girl
Michael Pavlik - Last Knights Michael Pavlik
as Tower Guard
Leo Stransky - Last Knights Leo Stransky
as Bandit Leader
Petr Kotík - Last Knights Petr Kotík
as Bridge Guard #1
Zoran Kovacevic - Last Knights Zoran Kovacevic
as Guard
Patrik Plesinger - Last Knights Patrik Plesinger
as Drinking Opponent
Zdenek Astr - Last Knights Zdenek Astr
as Executioner
Rod Grover - Last Knights Rod Grover
as Slum Lord
Michal Maler - Last Knights Michal Maler
as Young Soldier
Václav Chalupa - Last Knights Václav Chalupa
as Gambler #2
Libor Mika - Last Knights Libor Mika
as Lead Guard
Petr Bozdech - Last Knights Petr Bozdech
as Shimon's Man
Radek Bruna - Last Knights Radek Bruna
as Rodrigo's Man
Zdenek Dvoracek - Last Knights Zdenek Dvoracek
as Raiden's Man / Olaf's Man
Rene Hajek - Last Knights Rene Hajek
as Josia's Man
Karel Hartl - Last Knights Karel Hartl
as Rodrigo's Man
Jiri Horky - Last Knights Jiri Horky
as Josia's Man
Petr Kadlec - Last Knights Petr Kadlec
as Shimon's Man
Roman Kracik - Last Knights Roman Kracik
as Goon
Petr Kucera - Last Knights Petr Kucera
as Josia's Man
Jan Loukota - Last Knights Jan Loukota
as Rodrigo's Man
Ondrej Malina - Last Knights Ondrej Malina
as Raiden's / Olaf's Man
Ondra Moravec - Last Knights Ondra Moravec
as Josia's Man
Miroslav Navrátil - Last Knights Miroslav Navrátil
as Raiden's / Olaf's Man
Pavel Novotny - Last Knights Pavel Novotny
as Raiden's / Olaf's Man
Milos Reznicek - Last Knights Milos Reznicek
as Shimon's Man
Jiri Simberský - Last Knights Jiri Simberský
as Goon
Pavel Vokoun - Last Knights Pavel Vokoun
as Goon
Pavel Bezdek - Last Knights Pavel Bezdek
as Goon (uncredited)
Kevin Clarke - Last Knights Kevin Clarke
as Nobleman (uncredited)
Jan Hrdina - Last Knights Jan Hrdina
as Nobleman (uncredited)
Tomás Tobola - Last Knights Tomás Tobola
as Guard (uncredited)

ჯგუფი

Production Deborah Aquila Casting
Production Nancy Bishop Casting
Production Jay Stern Executive Producer
Sound Martin Tillman Original Music Composer
Production Jennifer L. Smith Casting
Production Gary Hamilton Executive Producer
Production Kevan Van Thompson Producer
Art Ricky Eyres Production Design
Production Jim Thompson Executive Producer
Production Barry Brooker Executive Producer
Directing Kazuaki Kiriya Director
Production Nick Thurlow Producer
Sound Shelley Roden Foley
Writing Michael Konyves Writer
Sound Mark L. Mangino ADR & Dubbing
Production Stan Wertlieb Executive Producer
Crew Miro Gábor Second Unit Cinematographer
Visual Effects Rajeev Kumar Visual Effects Producer
Sound Richard Partlow Foley
Production Tricia Wood Casting
Editing Mark Sanger Editor
Camera Antonio Riestra Director of Photography
Camera Antonio Riestra Camera Operator
Production Andrew Mann Executive Producer
Sound Michael Perricone Sound Re-Recording Mixer
Editing Robert Troy Dialogue Editor
Production Ryan S. Black Co-Executive Producer
Sound Eric Raber Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Dane Allan Smith Visual Effects Producer
Visual Effects Karen E. Goulekas Visual Effects Supervisor
Crew Jiri Husak Transportation Coordinator
Visual Effects Jean Daniel Zacharias Visual Effects Supervisor
Visual Effects Yevgen Skorobogatko Visual Effects Supervisor
Visual Effects D.J. Shea Visual Effects Supervisor
Crew Jan Kodera Property Master
Sound Daniel Pagan Supervising Sound Editor
Production Jaroslav Vaculik Location Manager
Lighting Jaromir Simek Rigging Gaffer
Production Vaclav Mottl Line Producer
Crew Alisa Buckley Unit Publicist
Camera Ramón Sánchez Steadicam Operator
Camera Larry D. Horricks Still Photographer
Costume & Make-Up Dorka Nieradzik Makeup Artist
Costume & Make-Up Dorka Nieradzik Hairstylist
Sound James Morioka Sound Effects Editor
Production Russell Levine Executive Producer
Camera Jirí Málek Camera Operator
Writing Dove Sussman Writer
Camera Gasper Snuderl Camera Operator
Lighting Andy Arnautov Gaffer
Production Luci Y. Kim Producer
Production Michelle Chubarov McIntosh Producer
Production Chip Diggins Executive Producer
Production Kate Hong Executive Producer
Sound Satnam Ramgotra Original Music Composer
Costume & Make-Up Tina Kalivas Costume Design
Art Ján Svoboda Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Andrea McDonald Makeup Artist
Costume & Make-Up Andrea McDonald Hairstylist
Costume & Make-Up Tereza Pracharova Hairstylist
Costume & Make-Up Sid Karne Makeup Artist
Art Katerina Galova Art Department Coordinator
Art Petr Bouska Set Designer
Sound Chance Pemberton ADR & Dubbing
Sound Nicholas Fedora Foley
Sound Samantha Iorio Foley
Sound Eric Crepeau Sound Effects Editor
Crew Nathan Reidt Visual Effects Art Director
Visual Effects Young Choi Visual Effects Producer
Visual Effects Roopesh Gujar Visual Effects Producer
Visual Effects Abhishek More Visual Effects Producer
Visual Effects Seong-ho Jang Visual Effects Supervisor
Visual Effects Fred Ruff Visual Effects Supervisor
Crew Pavel Bezdek Stunt Coordinator
Costume & Make-Up Sarka Zazvorkova Costume Supervisor
Editing Heidi Tebo Digital Intermediate
Editing Attila Kovacs First Assistant Editor
Sound Katia Lewin Jablonsky Music Editor
Directing Kazi Kopecka Script Supervisor
Production Lisa Zagoria Casting Associate
Sound Andy Ross Music Supervisor
Crew Deborah Harding Post Production Supervisor
Production Joyce Heeyoung Cho Co-Producer
Production Branko Jehlar Production Manager
Crew Nancy Valle Post Production Supervisor
Art Jana Nosková Set Designer
Production Polly Hope Production Coordinator