უყურე Blade Runner 2049

უყურე Blade Runner 2049

Blade Runner 2049 (2017)

დეტექტივიფანტასტიკატრილერი

დირექტორი: Denis Villeneuve
მწერლები: Hampton Fancher, Michael Green.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Blade Runner 2049 ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Blade Runner 2049 უყუროთ ონლაინ, უყურე Blade Runner 2049 უფასო ფილმები, ფილმები Blade Runner 2049 უყუროთ უფასო, Blade Runner 2049 უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Blade Runner 2049 უყუროთ უფასოდ, უყურე Blade Runner 2049 ნაკადი ამჟამად, ფილმები Blade Runner 2049, ფილმები Blade Runner 2049 უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Blade Runner 2049 ფილმები

Blade Runner 2049 Review

Torsten Schmitt Germany

I love this movie and I am just now watching them again.

Elena R. Hess United States

I've seen it more than 30 times, its the definition of perfection.

Emmi Axelsson Sweden

I would only recommend seeing this movie if a person has nothing else to do that day.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე სამართებელზე მორბენალი
უყურე Terminator Salvation
უყურე The Matrix Reloaded
უყურე The Matrix Revolutions
უყურე Strange Days
უყურე I, Robot
უყურე Moon
უყურე The Matrix
უყურე Autómata
უყურე Terminator Genisys
უყურე Mad Max: Fury Road
უყურე Class of 1999
უყურე Demolition Man
უყურე GHOST IN THE SHELL
უყურე The Thirteenth Floor
უყურე A Scanner Darkly
უყურე Babylon A.D.
უყურე The Terminator

როლებში

Ryan Gosling - Blade Runner 2049 Ryan Gosling
as K
Harrison Ford - Blade Runner 2049 Harrison Ford
as Rick Deckard
Ana de Armas - Blade Runner 2049 Ana de Armas
as Joi
Robin Wright - Blade Runner 2049 Robin Wright
as Lt. Joshi
Jared Leto - Blade Runner 2049 Jared Leto
as Niander Wallace
Sylvia Hoeks - Blade Runner 2049 Sylvia Hoeks
as Luv
Mackenzie Davis - Blade Runner 2049 Mackenzie Davis
as Mariette
Carla Juri - Blade Runner 2049 Carla Juri
as Dr. Ana Stelline
Lennie James - Blade Runner 2049 Lennie James
as Mister Cotton
Dave Bautista - Blade Runner 2049 Dave Bautista
as Sapper Morton
David Dastmalchian - Blade Runner 2049 David Dastmalchian
as Coco
Barkhad Abdi - Blade Runner 2049 Barkhad Abdi
as Doc Badger
Hiam Abbass - Blade Runner 2049 Hiam Abbass
as Freysa
Wood Harris - Blade Runner 2049 Wood Harris
as Nandez
Edward James Olmos - Blade Runner 2049 Edward James Olmos
as Gaff
Tómas Lemarquis - Blade Runner 2049 Tómas Lemarquis
as File Clerk
Sallie Harmsen - Blade Runner 2049 Sallie Harmsen
as Replicant
Sean Young - Blade Runner 2049 Sean Young
as Rachael
Loren Peta - Blade Runner 2049 Loren Peta
as Rachel double
Mark Arnold - Blade Runner 2049 Mark Arnold
as Interviewer
Krista Kosonen - Blade Runner 2049 Krista Kosonen
as Doxie #2
Elarica Johnson - Blade Runner 2049 Elarica Johnson
as Doxie #3
Kingston Taylor - Blade Runner 2049 Kingston Taylor
as Boy with One Ear
David Benson - Blade Runner 2049 David Benson
as Liberace Look-A-Like
Ben Thompson - Blade Runner 2049 Ben Thompson
as Elvis Look-A-Like
Suzie Kennedy - Blade Runner 2049 Suzie Kennedy
as Marilyn Look-A-Like
Stephen Triffitt - Blade Runner 2049 Stephen Triffitt
as Sinatra Look-A-Like
Ellie Wright - Blade Runner 2049 Ellie Wright
as Little Ellie

ჯგუფი

Directing Denis Villeneuve Director
Writing Philip K. Dick Novel
Writing Hampton Fancher Story
Writing Hampton Fancher Screenplay
Camera Roger Deakins Director of Photography
Writing Michael Green Screenplay
Production Dana Belcastro Co-Producer
Production Bill Carraro Executive Producer
Production Tim Gamble Executive Producer
Production Frank Giustra Executive Producer
Production Broderick Johnson Producer
Production Andrew A. Kosove Producer
Production Carl Rogers Co-Producer
Production Ridley Scott Producer
Production Cynthia Sikes Producer
Production Steven P. Wegner Co-Producer
Production Bud Yorkin Producer
Production Francine Maisler Casting
Costume & Make-Up Donald Mowat Makeup Department Head
Production Gavin J. Behrman Production Supervisor
Crew Joel Kramer Second Unit
Directing Donald Sparks Assistant Director
Art George Hull Conceptual Design
Art Scott Lukowski Conceptual Design
Visual Effects Karen M. Murphy Visual Effects Producer
Visual Effects John Nelson Visual Effects Supervisor
Crew Adam Hart Stunts
Crew Joel Kramer Stunt Coordinator
Crew Daniel Czinkota Editorial Staff
Crew Ken Lebre Editorial Staff
Production Zsolt Molnar Location Manager
Production Emma Pill Location Manager
Crew Joshua Ravetch Production Controller
Production Lucinda Syson Casting
Art Victor James Martinez Conceptual Design
Art Ed Natividad Conceptual Design
Art Peter Popken Conceptual Design
Art Emmanuel Shiu Conceptual Design
Visual Effects Gerd Nefzer Special Effects Supervisor
Visual Effects Marcus Preussing Pyrotechnic Supervisor
Visual Effects Bernd Rautenberg Special Effects Supervisor
Crew Carsten Woithe Supervising Technical Director
Visual Effects Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nikul Patel Visual Development
Costume & Make-Up Mark Avery Set Costumer
Crew Isabel Bloor Sets & Props Supervisor
Editing Matt Wallach Color Timer
Production Rudolf András Location Manager
Crew Rachel Amanda Alterman Production Office Assistant
Crew Klaus Mielich Special Effects Coordinator
Editing Joe Walker Editor
Sound Hans Zimmer Original Music Composer
Sound Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Production Zsolt Csutak Casting
Art Dennis Gassner Production Design
Art David Doran Art Direction
Art Bence Erdelyi Art Direction
Art Lydia Fry Art Direction
Art Paul Inglis Supervising Art Director
Art Tibor Lázár Art Direction
Art Gergely Rieger Art Direction
Art Stefan Speth Art Direction
Art Alessandra Querzola Set Decoration
Costume & Make-Up Renée April Costume Design
Costume & Make-Up Anna Törjék Makeup Artist
Costume & Make-Up Jaime Leigh McIntosh Hairstylist
Costume & Make-Up Csilla Blake-Horváth Makeup Supervisor
Costume & Make-Up Lizzie Lawson Hair Supervisor
Directing Gábor Hegedüs Hege First Assistant Director
Directing Donald Sparks First Assistant Director
Directing Joel Kramer Second Assistant Director
Sound Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Sound Mac Ruth Production Sound Mixer
Editing Zach Marshall Assistant Editor
Editing Balázs Budai Assistant Editor
Production Ridley Scott Executive Producer
Sound Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Sound Lee Gilmore Sound Effects Editor
Sound Theo Green Sound Designer
Sound Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Sound Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Sound Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Camera Dylan Goss Aerial Director of Photography
Camera Ádám Fillenz Camera Operator
Camera László Bille Camera Operator
Camera Imre Juhasz Camera Operator
Camera Gusztáv Kirsch Camera Operator
Crew Marc Wolff Pilot
Lighting Bill O'Leary Gaffer
Lighting Krisztián Paluch Gaffer
Camera Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Camera Attila Szûcs Key Grip
Lighting Patrick Bramucci Rigging Gaffer
Lighting Antal Berger Rigging Gaffer
Lighting Charley Gilleran Rigging Grip
Camera Pierre Gill Second Unit Director of Photography
Camera Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Crew Zoltán Schrammel Techno Crane Operator
Camera Kata Vermes Additional Still Photographer
Costume & Make-Up Kerry Warn Hair Designer
Costume & Make-Up Jo-Ann MacNeil Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Ruth Haney Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Jon Henry Gordon Key Hair Stylist
Art Veronika Szücs Art Department Coordinator
Art Colin H. Fraser Construction Coordinator
Visual Effects Tibor Dajko 3D Artist
Visual Effects Michael Anders 3D Coordinator
Visual Effects Eric Bates Animation Supervisor
Visual Effects Wesley Chandler Animation Supervisor
Visual Effects Jakub Pazera Lead Animator
Crew Chris McLaughlin CG Supervisor
Visual Effects Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Visual Effects Duane Floch Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Erik Lehmann 3D Generalist
Crew Mitul Patel Sequence Supervisor
Crew Miles Lauridsen Sequence Supervisor
Visual Effects Leo-Patrick Houde VFX Editor
Visual Effects Sasha Leigh Izadpanah VFX Editor
Crew Xinyi Puah Visual Effects Editor
Crew Bianca Cuffaro Visual Effects Editor
Crew Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Crew Guillaume Poulin Visual Effects Editor
Crew Céline Zapater Visual Effects Editor
Visual Effects Ryan Basaraba Visual Effects Coordinator
Visual Effects Fanny Bissonnette Visual Effects Coordinator
Visual Effects Yogesh Chautel Visual Effects Coordinator
Visual Effects Paul Docherty Visual Effects Coordinator
Visual Effects Gabriel Jalbert Visual Effects Coordinator
Visual Effects Lucas John Ng Visual Effects Coordinator
Visual Effects Cindy O'Hare Visual Effects Coordinator
Visual Effects André Geoffroy Visual Effects Coordinator
Visual Effects Philippe Lépine Visual Effects Coordinator
Visual Effects Christ Ohoueu Visual Effects Coordinator
Visual Effects Annabelle Zoellin Visual Effects Coordinator
Visual Effects Lorie Bussières Visual Effects Coordinator
Visual Effects Heather Martini Visual Effects Coordinator
Visual Effects Julien Cimino Visual Effects Producer
Visual Effects Sabrina Gagnon Visual Effects Producer
Visual Effects Annie Normandin Visual Effects Producer
Visual Effects Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Visual Effects Kim Menaster Visual Effects Producer
Visual Effects Chad Nixon Visual Effects Producer
Visual Effects Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Directing Jessica Clothier Script Supervisor
Crew Cliff Fleming Aerial Coordinator
Directing Dora Simko Script Supervisor
Crew Cory Fleming Pilot
Costume & Make-Up Bea Merkovits Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Margaret Robbs Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Martine Gagnon Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Lilla Kleininger Ager/Dyer
Costume & Make-Up Dóra Papp Set Costumer
Production Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Production Kathy Driscoll Casting Associate
Production Natasha Vincent Casting Associate
Editing Robert E. Phillips Digital Intermediate
Editing Mary Lukasiewicz First Assistant Editor
Crew Zsolt Gonda Armorer
Visual Effects Gabor Kiszelly Special Effects Supervisor
Crew Linda Mester Special Effects Coordinator
Art Doug Harlocker Property Master
Art Bradley Good Assistant Property Master
Art Joseph Hiura Set Designer
Art Orsolya Maza Assistant Art Director
Art Elicia Scales Assistant Art Director
Art Abby J. Smith Assistant Art Director
Art Máté Herjeczki Construction Coordinator
Crew Tamas Gelei Prop Maker
Crew Istvan Muranyi Prop Maker
Crew Torma Zoltán Prop Maker
Crew Vilmos Törköly Prop Maker
Visual Effects Paul Lambert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Richard R. Hoover Visual Effects Supervisor