უყურე ცათამბჯენი

უყურე ცათამბჯენი

ცათამბჯენი (2018)

მძაფრსიუჟეტიანიტრილერიდრამა

"ეფ-ბი-აის" მძევალთა სამაშველო ჯგუფის ყოფილი ლიდერი და აშშ-ს ომის ვეტერანი უილ ფორდი ახლა ცათამბჯენების უსაფრთხოების დონეს აფასებს, ის ჩინეთში იმყოფება და აღმოაჩენს, რომ ყველაზე მაღალი და დაცული ცათამბჯენი უცაბედად ცეცხლის ალში ეხვევა, მისი ოჯახი კი ამ შენობაში იმყოფება...

დირექტორი: Rawson Marshall Thurber
მწერალი: Rawson Marshall Thurber

movavi-3d-video-player

ნაკადი ცათამბჯენი ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები ცათამბჯენი უყუროთ ონლაინ, უყურე ცათამბჯენი უფასო ფილმები, ფილმები ცათამბჯენი უყუროთ უფასო, ცათამბჯენი უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები ცათამბჯენი უყუროთ უფასოდ, უყურე ცათამბჯენი ნაკადი ამჟამად, ფილმები ცათამბჯენი, ფილმები ცათამბჯენი უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ ცათამბჯენი ფილმები

ცათამბჯენი Review

Elena R. Hess United States

I've seen it more than 30 times, its the definition of perfection.

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Edvard Mikaelsen Greenland

Its a great movie. I'll watch it every time I see its on.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Only the Brave
უყურე Backdraft
უყურე The Towering Inferno
უყურე A View to a Kill
უყურე 警察故事 III:超級警察
უყურე Fahrenheit 451
უყურე 花樣年華
უყურე The Last Emperor
უყურე 霸王别姬
უყურე 色‧戒
უყურე Shanghai Express
უყურე Fireproof
უყურე City on Fire
უყურე 四大名捕大结局
უყურე Tai-Pan
უყურე Manufactured Landscapes
უყურე Firestorm
უყურე Firetrap

როლებში

Dwayne Johnson - ცათამბჯენი Dwayne Johnson
as Will Sawyer
Neve Campbell - ცათამბჯენი Neve Campbell
as Sarah Sawyer
Chin Han - ცათამბჯენი Chin Han
as Zhao Long Ji
Noah Taylor - ცათამბჯენი Noah Taylor
as Mr. Pierce
Byron Mann - ცათამბჯენი Byron Mann
as Inspector Wu
Pablo Schreiber - ცათამბჯენი Pablo Schreiber
as Ben
McKenna Roberts - ცათამბჯენი McKenna Roberts
as Georgia Sawyer
Noah Cottrell - ცათამბჯენი Noah Cottrell
as Henry Sawyer
Hannah Quinlivan - ცათამბჯენი Hannah Quinlivan
as Xia
Adrian Holmes - ცათამბჯენი Adrian Holmes
as Ajani Okeke
Elfina Luk - ცათამბჯენი Elfina Luk
as Sergeant Han
Kevin Rankin - ცათამბჯენი Kevin Rankin
as Ray
Jett Klyne - ცათამბჯენი Jett Klyne
as Ray's Son
Kayden Magnuson - ცათამბჯენი Kayden Magnuson
as Ray's Daughter
Byron Lawson - ცათამბჯენი Byron Lawson
as Suit #1
Nelson Wong - ცათამბჯენი Nelson Wong
as News Camera Man
Colin Corrigan - ცათამბჯენი Colin Corrigan
as Windbreaker Man
Omari Newton - ცათამბჯენი Omari Newton
as Hostage Rescue Commander
Venus Terzo - ცათამბჯენი Venus Terzo
as Hostage Negotiator
Paul McGillion - ცათამბჯენი Paul McGillion
as On-Scene Commander
Matt O'Leary - ცათამბჯენი Matt O'Leary
as Skinny Hacker
Tzi Ma - ცათამბჯენი Tzi Ma
as Fire Chief Sheng
Roland Møller - ცათამბჯენი Roland Møller
as Kores Botha
Gretal Montgomery - ცათამბჯენი Gretal Montgomery
as Ray's Wife
Jason William Day - ცათამბჯენი Jason William Day
as Botha's Thug #1
Ryan Handley - ცათამბჯენი Ryan Handley
as Botha's Thug #2
Sean Kohnke - ცათამბჯენი Sean Kohnke
as Botha's Thug #3
Shawn Stewart - ცათამბჯენი Shawn Stewart
as Botha's Thug #4
Brian Ho - ცათამბჯენი Brian Ho
as Shady Man
Tina Tong - ცათამბჯენი Tina Tong
as Building Voice (voice)
Carlo Yu - ცათამბჯენი Carlo Yu
as HKP Officer #1
Dimitry Tsoy - ცათამბჯენი Dimitry Tsoy
as HKP Officer #2
Allen Keng - ცათამბჯენი Allen Keng
as HKP Officer #3
Sam Yunussov - ცათამბჯენი Sam Yunussov
as Penthouse Guard #1
Paul Wu - ცათამბჯენი Paul Wu
as Penthouse Guard #2
Glenn Chow - ცათამბჯენი Glenn Chow
as Maintenance Technician
Robert Boyce - ცათამბჯენი Robert Boyce
as Helicopter Pilot
Aaron Au - ცათამბჯენი Aaron Au
as Police Sniper
Grace Wang - ცათამბჯენი Grace Wang
as News Reporter #1
Marcus Sim - ცათამბჯენი Marcus Sim
as News Reporter #2
Rene Wang - ცათამბჯენი Rene Wang
as Hong Kong Newscaster
Kathy Wu - ცათამბჯენი Kathy Wu
as Chinese Newscaster #1
Lawrence Chau - ცათამბჯენი Lawrence Chau
as Chinese Newscaster #2
Evan Lai - ცათამბჯენი Evan Lai
as Chinese Newscaster #3
Shamel Hashish - ცათამბჯენი Shamel Hashish
as Arabic Speaking Newscaster
Matthew Wolf - ცათამბჯენი Matthew Wolf
as British Newscaster
Fabio Tassone - ცათამბჯენი Fabio Tassone
as French Newscaster
Leanne Suter - ცათამბჯენი Leanne Suter
as American Newscaster #1
Rick Chambers - ცათამბჯენი Rick Chambers
as American Newscaster #2
Lasaundra Gibson - ცათამბჯენი Lasaundra Gibson
as American Newscaster #3
Wendy Jacobson - ცათამბჯენი Wendy Jacobson
as Zhao Interviewer
Sarah K. Thurber - ცათამბჯენი Sarah K. Thurber
as Ferry Princess
Malin Barr - ცათამბჯენი Malin Barr
as Swedish Newscaster (uncredited)
Vivian Full - ცათამბჯენი Vivian Full
as Ben's Neighbour (uncredited)
Hung Huynh - ცათამბჯენი Hung Huynh
as Asian Hipster (uncredited)
Beatrice Ilg - ცათამბჯენი Beatrice Ilg
as Asian Lady (uncredited)

ჯგუფი

Directing Rawson Marshall Thurber Director
Production Beau Flynn Producer
Production Dwayne Johnson Producer
Production Dany Garcia Executive Producer
Production Hiram Garcia Executive Producer
Production Wendy Jacobson Co-Producer
Writing Rawson Marshall Thurber Screenplay
Sound Steve Jablonsky Music
Editing Michael L. Sale Editor
Camera Robert Elswit Director of Photography
Production Hiram Garcia Producer
Production Mary Parent Producer
Art James D. Bissell Production Design
Art Craig Humphries Art Direction
Art Cheryl Marion Art Direction
Art Grant Van Der Slagt Art Direction
Art William M. DeBiasio Set Decoration
Art Lin MacDonald Set Decoration
Art Helen Jarvis Supervising Art Director
Costume & Make-Up Ann Foley Costume Design
Costume & Make-Up Luca Mosca Costume Design
Costume & Make-Up Rebeccah Delchambre Makeup Department Head
Costume & Make-Up Andrea Manchur Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Merc Arceneaux Makeup Artist
Costume & Make-Up Ronnie Sidhu Makeup Artist
Costume & Make-Up Connie Parker Makeup Designer
Art Lauren Geaghan Art Department Coordinator
Art Shannon Courte Assistant Art Director
Art Brian Cunningham Conceptual Illustrator
Art John Dale Construction Coordinator
Art Austin Chuqiao Wang Draughtsman
Art Dean Eilertson Property Master
Visual Effects Kyle Winkelman Animation
Crew Sepp Sonntag CG Supervisor
Visual Effects Gem Ronn Cadiz Creature Technical Director
Visual Effects Jason Marlow Matchmove Supervisor
Visual Effects Eric Jennings Creature Technical Director
Visual Effects Craig Hammack VFX Supervisor
Visual Effects Katie Plumer Visual Effects Coordinator
Visual Effects Neethu Vijayakumar Visual Effects Coordinator
Visual Effects Geraldine Morales Visual Effects Coordinator
Crew James Mann Visual Effects Editor
Visual Effects Petra Holtorf Visual Effects Producer
Visual Effects Linda Luong Visual Effects Producer
Visual Effects Bernhard Kimbacher Visual Effects Supervisor
Visual Effects Dan Cervin Special Effects Supervisor
Visual Effects Joel Whist Special Effects Supervisor
Camera Dylan Goss Aerial Director of Photography
Camera John Trapman Aerial Director of Photography
Lighting Niall Fraser Best Boy Electric
Camera Brad McGregor Aerial Camera
Camera Colin Anderson Steadicam Operator
Camera Norbert Kaluza Steadicam Operator
Camera Duane Manwiller Second Unit Director of Photography
Camera Christopher Walsh Dolly Grip
Crew Patrick Weir Drone Operator
Lighting Mark G. Alexander Gaffer
Camera Kim Olsen Key Grip
Lighting Sean Oxenbury Rigging Gaffer
Lighting Joe Papp Lighting Technician
Lighting Rod Haney Rigging Grip
Camera Kimberly French Still Photographer
Crew Nazariy Hatak Techno Crane Operator
Production Patty Majorczak-Connolly ADR Voice Casting
Production Mark Sussman ADR Voice Casting
Production Krista Husar Casting Associate
Production Djinous Rowling Casting Assistant
Costume & Make-Up Briana Scott Ager/Dyer
Costume & Make-Up Lindsey Kear Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Kevin Knight Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Jessica Lythgoe-Green Costume Supervisor
Costume & Make-Up Christina Petford Set Costumer
Editing Erik Rogers Digital Intermediate
Editing Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate
Editing Ian Sullivan Digital Intermediate
Editing Sean Thompson First Assistant Editor
Crew Kelsey Wheeler Aerial Coordinator
Crew Frédéric North Aerial Coordinator
Crew Paul Jasper Animal Coordinator
Crew Rob Fournier Armorer
Crew Jeremy Muir Armorer
Crew Ric Walkington Armorer
Directing Kimi Webber Script Supervisor
Directing Joecy Shepherd Script Supervisor
Crew Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Sound Margaret Yen Music Supervisor
Sound Peter Afterman Music Supervisor
Sound Tysen Schieber Boom Operator
Sound Tom Hartig Boom Operator
Sound Jarret Read Boom Operator
Sound Paul Romo Boom Operator
Sound John C. Stuver Dialogue Editor
Sound Dan O'Connell Foley
Sound Jessie Pariseau Foley Editor
Sound D. Chris Smith Foley Editor
Sound Noyan Cosarer Sound Re-Recording Mixer
Production John Catron Production Manager
Directing James Bitonti First Assistant Director
Directing Shamess Shute First Assistant Director
Editing Julian Clarke Editor