უყურე Deep Impact

უყურე Deep Impact

Deep Impact (1998)

მძაფრსიუჟეტიანიდრამამელოდრამა

დირექტორი: Mimi Leder
მწერლები: Bruce Joel Rubin, Michael Tolkin.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Deep Impact ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Deep Impact უყუროთ ონლაინ, უყურე Deep Impact უფასო ფილმები, ფილმები Deep Impact უყუროთ უფასო, Deep Impact უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Deep Impact უყუროთ უფასოდ, უყურე Deep Impact ნაკადი ამჟამად, ფილმები Deep Impact, ფილმები Deep Impact უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Deep Impact ფილმები

Deep Impact Review

Edvard Mikaelsen Greenland

Its a great movie. I'll watch it every time I see its on.

Emmi Axelsson Sweden

I would only recommend seeing this movie if a person has nothing else to do that day.

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Interstellar
უყურე The Martian
უყურე Armageddon
უყურე Gravity
უყურე 2001: A Space Odyssey
უყურე Apollo 13
უყურე American Splendor
უყურე Slums of Beverly Hills
უყურე Real Women Have Curves
უყურე May in the Summer
უყურე The Secret Garden
უყურე The Runaways
უყურე It's Kind of a Funny Story
უყურე Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
უყურე Aftershock
უყურე Rails & Ties
უყურე The Woodsman
უყურე The Beautiful Ordinary

როლებში

Robert Duvall - Deep Impact Robert Duvall
as Capt. Spurgeon 'Fish' Tanner
Téa Leoni - Deep Impact Téa Leoni
as Jenny Lerner
Elijah Wood - Deep Impact Elijah Wood
as Leo Biederman
Vanessa Redgrave - Deep Impact Vanessa Redgrave
as Robin Lerner
Morgan Freeman - Deep Impact Morgan Freeman
as President Tom Beck
Maximilian Schell - Deep Impact Maximilian Schell
as Jason Lerner
Leelee Sobieski - Deep Impact Leelee Sobieski
as Sarah Hotchner
James Cromwell - Deep Impact James Cromwell
as Alan Rittenhouse
Jon Favreau - Deep Impact Jon Favreau
as Gus Partenza
Laura Innes - Deep Impact Laura Innes
as Beth Stanley
Mary McCormack - Deep Impact Mary McCormack
as Andrea Baker
Richard Schiff - Deep Impact Richard Schiff
as Don Biederman
Blair Underwood - Deep Impact Blair Underwood
as Mark Simon
Charles Martin Smith - Deep Impact Charles Martin Smith
as Dr. Marcus Wolf (uncredited)
Una Damon - Deep Impact Una Damon
as Marianne Duclos
Dougray Scott - Deep Impact Dougray Scott
as Eric Vennekor
Derek de Lint - Deep Impact Derek de Lint
as Theo Van Sertema
Suzy Nakamura - Deep Impact Suzy Nakamura
as Jenny's Assistant
Alimi Ballard - Deep Impact Alimi Ballard
as Bobby Rhue
W. Earl Brown - Deep Impact W. Earl Brown
as McCloud
Denise Crosby - Deep Impact Denise Crosby
as Vicky Hotchner
Jason Dohring - Deep Impact Jason Dohring
as Jason
Tucker Smallwood - Deep Impact Tucker Smallwood
as Ivan Brodsky
Mike O'Malley - Deep Impact Mike O'Malley
as Mike Perry
Kurtwood Smith - Deep Impact Kurtwood Smith
as Otis Hefter
Ron Eldard - Deep Impact Ron Eldard
as Oren Monash

ჯგუფი

Directing Mimi Leder Director
Writing Bruce Joel Rubin Screenplay
Writing Michael Tolkin Screenplay
Production Joan Bradshaw Executive Producer
Production David Brown Producer
Production Walter F. Parkes Executive Producer
Production Steven Spielberg Executive Producer
Production Richard D. Zanuck Producer
Sound James Horner Original Music Composer
Camera Dietrich Lohmann Director of Photography
Editing Paul Cichocki Editor
Editing David Rosenbloom Editor
Production Allison Jones Casting
Costume & Make-Up Ruth Myers Costume Design
Art Leslie Dilley Production Design
Art Dennis Bradford Art Direction
Art Gary Kosko Art Direction
Art Andrew Neskoromny Art Direction
Art Thomas Valentine Art Direction
Art Peg Cummings Set Decoration
Costume & Make-Up John M. Elliott Jr. Makeup Department Head
Crew Batia Grafka Property Master
Art Josh Lusby Set Designer
Art Suzan Torres Set Designer
Art Dean Wolcott Set Designer
Art Richard F. Mays Set Designer
Art Masako Masuda Assistant Art Director
Art Eric Rosenberg Assistant Art Director
Art Paul Sonski Assistant Art Director
Art Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Sound J. Paul Huntsman Supervising Sound Editor
Sound Walter Newman Supervising Sound Editor
Sound Ginger Geary Foley
Sound John P. Fasal Sound Designer
Editing Patrick J. Foley Dialogue Editor
Editing Mark L. Mangino Dialogue Editor
Editing John F. Reynolds Dialogue Editor
Editing Andrew Somers Dialogue Editor
Sound Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Sound John Voss Bonds Jr. Sound Effects Editor
Sound Timothy A. Cleveland Sound Effects Editor
Sound George Nemzer Sound Effects Editor
Sound Jayme S. Parker Sound Effects Editor
Visual Effects Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Visual Effects Kenneth Jones Visual Effects Supervisor
Visual Effects Denise Ream Visual Effects Producer
Crew Charles Croughwell Stunt Coordinator
Camera Myles Aronowitz Still Photographer
Camera Guy Norman Bee Camera Operator
Camera Guy Norman Bee Steadicam Operator
Lighting Jack Coffen Gaffer
Camera Scott E. Steele Camera Operator
Production Judith Bouley Casting
Costume & Make-Up Michelle Kurpaska Costume Supervisor
Costume & Make-Up Marsha Bozeman Set Costumer
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Set Costumer
Sound Joe E. Rand Music Editor
Crew Robert Neilson Transportation Coordinator
Directing Faith Conroy Script Supervisor
Production George Herthel Location Manager
Production D. Scott Easton Associate Producer
Art John Villarino Construction Coordinator
Art Robb W. Ward Construction Foreman
Art Jeff Brown Greensman
Art Mark Sakamoto Leadman
Art Kathleen Beall Location Scout
Camera Don Burgess Additional Camera
Camera Steven J. Winslow Camera Technician
Camera Andrew Priestley First Assistant Camera
Camera Tim Ryan Key Grip
Camera Nico Bally Grip
Camera Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Costume & Make-Up Barbara Lacy Makeup Artist
Costume & Make-Up Shannon Curfman Set Dressing Artist
Crew Michael Bauer CG Supervisor
Crew David Sosalla Digital Effects Supervisor
Crew Edward Cook Driver
Camera Cheli Clayton Camera Loader
Crew Andy Cohen Post Production Assistant
Crew Brad Goodman Post Production Supervisor
Crew Timothy Greenwood Projection
Crew Randy L. Childs Propmaker
Camera E.J. Foerster Second Unit Director of Photography
Sound Philip Rogers Sound Recordist
Crew Michael Lantieri Special Effects Coordinator
Crew Seth Arnett Stunts
Crew Toby Gallo Systems Administrators & Support
Crew Maylon Houston Transportation Captain
Production D. Scott Easton Unit Production Manager
Crew Stuart Fink Unit Publicist
Crew Scott Sproule Utility Stunts
Crew Roger Donegan Video Assist Operator
Crew Timothy Eaton Visual Effects Editor
Directing K.C. Colwell First Assistant Director
Directing Larry Leahy Script Coordinator
Editing Jim Passon Color Timer
Editing Scott Janush First Assistant Editor
Lighting Walter Bithell Best Boy Electric
Lighting Eric S. Adamson Electrician
Lighting James Frederick Lighting Technician
Lighting Jerry Kim Rigging Grip
Production Pam Kaye Production Accountant
Production Eileen Godoy Production Coordinator
Production Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Sound Joe Dorn ADR Supervisor
Sound Raul A. Bruce Boom Operator
Visual Effects Suzanne Mitus-Uribe Digital Compositors
Visual Effects Adrienne Anderson Visual Effects Coordinator
Writing Richard K. Buoen Storyboard
Crew Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Sound Mark Hopkins McNabb Sound
Crew Alex Humphrey Thanks
Crew Patrick Phillips Technical Supervisor