უყურე Deep Impact

უყურე Deep Impact

Deep Impact (1998)

მძაფრსიუჟეტიანიდრამამელოდრამა

დირექტორი: Mimi Leder
მწერლები: Bruce Joel Rubin, Michael Tolkin.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Deep Impact ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Deep Impact უყუროთ ონლაინ, უყურე Deep Impact უფასო ფილმები, ფილმები Deep Impact უყუროთ უფასო, Deep Impact უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Deep Impact უყუროთ უფასოდ, უყურე Deep Impact ნაკადი ამჟამად, ფილმები Deep Impact, ფილმები Deep Impact უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Deep Impact ფილმები

Deep Impact Review

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Affiano Arcuri Spain

The first time I watched it, I thought it was just kinda weird only because I didn't expect any of it. But after rewatching it, the movie was awesome!

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Martian
უყურე Interstellar
უყურე Armageddon
უყურე Gravity
უყურე 2001: A Space Odyssey
უყურე Apollo 13
უყურე It's Kind of a Funny Story
უყურე The Runaways
უყურე Space Station 3D
უყურე Me Without You
უყურე Capricorn One
უყურე Iron Jawed Angels
უყურე Veronika Decides to Die
უყურე Bright Star
უყურე Fish Tank
უყურე The Secret Garden
უყურე Apollo 18
უყურე Aftershock

როლებში

Robert Duvall - Deep Impact Robert Duvall
as Capt. Spurgeon 'Fish' Tanner
Téa Leoni - Deep Impact Téa Leoni
as Jenny Lerner
Elijah Wood - Deep Impact Elijah Wood
as Leo Biederman
Vanessa Redgrave - Deep Impact Vanessa Redgrave
as Robin Lerner
Morgan Freeman - Deep Impact Morgan Freeman
as President Tom Beck
Maximilian Schell - Deep Impact Maximilian Schell
as Jason Lerner
Leelee Sobieski - Deep Impact Leelee Sobieski
as Sarah Hotchner
James Cromwell - Deep Impact James Cromwell
as Alan Rittenhouse
Jon Favreau - Deep Impact Jon Favreau
as Gus Partenza
Laura Innes - Deep Impact Laura Innes
as Beth Stanley
Mary McCormack - Deep Impact Mary McCormack
as Andrea Baker
Richard Schiff - Deep Impact Richard Schiff
as Don Biederman
Blair Underwood - Deep Impact Blair Underwood
as Mark Simon
Charles Martin Smith - Deep Impact Charles Martin Smith
as Dr. Marcus Wolf (uncredited)
Una Damon - Deep Impact Una Damon
as Marianne Duclos
Dougray Scott - Deep Impact Dougray Scott
as Eric Vennekor
Derek de Lint - Deep Impact Derek de Lint
as Theo Van Sertema
Suzy Nakamura - Deep Impact Suzy Nakamura
as Jenny's Assistant
Alimi Ballard - Deep Impact Alimi Ballard
as Bobby Rhue
W. Earl Brown - Deep Impact W. Earl Brown
as McCloud
Denise Crosby - Deep Impact Denise Crosby
as Vicky Hotchner
Jason Dohring - Deep Impact Jason Dohring
as Jason
Tucker Smallwood - Deep Impact Tucker Smallwood
as Ivan Brodsky
Mike O'Malley - Deep Impact Mike O'Malley
as Mike Perry
Kurtwood Smith - Deep Impact Kurtwood Smith
as Otis Hefter
Ron Eldard - Deep Impact Ron Eldard
as Oren Monash

ჯგუფი

Camera Don Burgess Additional Camera
Production Steven Spielberg Executive Producer
Production Richard D. Zanuck Producer
Sound James Horner Original Music Composer
Production Walter F. Parkes Executive Producer
Writing Bruce Joel Rubin Screenplay
Art Leslie Dilley Production Design
Production David Brown Producer
Crew Seth Arnett Stunts
Art Andrew Neskoromny Art Direction
Editing Paul Cichocki Editor
Crew Charles Croughwell Stunt Coordinator
Art Thomas Valentine Art Direction
Crew Brad Goodman Post Production Supervisor
Camera Dietrich Lohmann Director of Photography
Production Joan Bradshaw Executive Producer
Editing Jim Passon Color Timer
Art Dennis Bradford Art Direction
Art Richard F. Mays Set Designer
Writing Michael Tolkin Screenplay
Editing David Rosenbloom Editor
Costume & Make-Up Ruth Myers Costume Design
Art Gary Kosko Art Direction
Art Peg Cummings Set Decoration
Production Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Production Allison Jones Casting
Directing Mimi Leder Director
Camera E.J. Foerster Second Unit Director of Photography
Production D. Scott Easton Unit Production Manager
Production D. Scott Easton Associate Producer
Art Paul Sonski Assistant Art Director
Editing Mark L. Mangino Dialogue Editor
Crew Michael Lantieri Special Effects Coordinator
Camera Guy Norman Bee Camera Operator
Camera Guy Norman Bee Steadicam Operator
Crew Michael Bauer CG Supervisor
Art Dean Wolcott Set Designer
Visual Effects Denise Ream Visual Effects Producer
Sound Timothy A. Cleveland Sound Effects Editor
Directing K.C. Colwell First Assistant Director
Costume & Make-Up John M. Elliott Jr. Makeup Department Head
Crew Batia Grafka Property Master
Production Judith Bouley Casting
Crew Randy L. Childs Propmaker
Art Josh Lusby Set Designer
Art Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Writing Richard K. Buoen Storyboard
Directing Larry Leahy Script Coordinator
Art John Villarino Construction Coordinator
Visual Effects Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Sound John P. Fasal Sound Designer
Camera Myles Aronowitz Still Photographer
Art Suzan Torres Set Designer
Art Masako Masuda Assistant Art Director
Art Eric Rosenberg Assistant Art Director
Sound J. Paul Huntsman Supervising Sound Editor
Sound Ginger Geary Foley
Editing Patrick J. Foley Dialogue Editor
Editing John F. Reynolds Dialogue Editor
Editing Andrew Somers Dialogue Editor
Sound Christopher S. Aud Sound Effects Editor
Sound John Voss Bonds Jr. Sound Effects Editor
Sound George Nemzer Sound Effects Editor
Sound Jayme S. Parker Sound Effects Editor
Visual Effects Kenneth Jones Visual Effects Supervisor
Lighting Jack Coffen Gaffer
Camera Scott E. Steele Camera Operator
Costume & Make-Up Michelle Kurpaska Costume Supervisor
Costume & Make-Up Marsha Bozeman Set Costumer
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Set Costumer
Sound Joe E. Rand Music Editor
Crew Robert Neilson Transportation Coordinator
Directing Faith Conroy Script Supervisor
Production George Herthel Location Manager
Camera Steven J. Winslow Camera Technician
Camera Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Crew Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Crew David Sosalla Digital Effects Supervisor
Crew Scott Sproule Utility Stunts
Art Jeff Brown Greensman
Production Eileen Godoy Production Coordinator
Sound Walter Newman Supervising Sound Editor
Crew Timothy Eaton Visual Effects Editor
Sound Joe Dorn ADR Supervisor
Editing Scott Janush First Assistant Editor
Lighting Walter Bithell Best Boy Electric
Costume & Make-Up Barbara Lacy Makeup Artist
Camera Tim Ryan Key Grip
Sound Raul A. Bruce Boom Operator
Sound Mark Hopkins McNabb Sound
Crew Edward Cook Driver
Crew Andy Cohen Post Production Assistant
Camera Nico Bally Grip
Art Kathleen Beall Location Scout
Sound Philip Rogers Sound Recordist
Crew Timothy Greenwood Projection
Production Pam Kaye Production Accountant
Visual Effects Adrienne Anderson Visual Effects Coordinator
Crew Patrick Phillips Technical Supervisor
Crew Stuart Fink Unit Publicist
Camera Andrew Priestley First Assistant Camera
Art Robb W. Ward Construction Foreman
Art Mark Sakamoto Leadman
Costume & Make-Up Shannon Curfman Set Dressing Artist
Camera Cheli Clayton Camera Loader
Crew Toby Gallo Systems Administrators & Support
Crew Maylon Houston Transportation Captain
Crew Roger Donegan Video Assist Operator
Lighting Eric S. Adamson Electrician
Lighting James Frederick Lighting Technician
Lighting Jerry Kim Rigging Grip
Visual Effects Suzanne Mitus-Uribe Digital Compositors
Crew Alex Humphrey Thanks