უყურე Despicable Me 2

უყურე Despicable Me 2

Despicable Me 2 (2013)

მულტფილმიკომედიასაოჯახო

დირექტორები: Pierre Coffin, Chris Renaud.
მწერლები: Cinco Paul, Ken Daurio.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Despicable Me 2 ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Despicable Me 2 უყუროთ ონლაინ, უყურე Despicable Me 2 უფასო ფილმები, ფილმები Despicable Me 2 უყუროთ უფასო, Despicable Me 2 უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Despicable Me 2 უყუროთ უფასოდ, უყურე Despicable Me 2 ნაკადი ამჟამად, ფილმები Despicable Me 2, ფილმები Despicable Me 2 უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Despicable Me 2 ფილმები

Despicable Me 2 Review

Affiano Arcuri Spain

The first time I watched it, I thought it was just kinda weird only because I didn't expect any of it. But after rewatching it, the movie was awesome!

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Croods
უყურე Kingsman: The Secret Service
უყურე Despicable Me
უყურე Mary Poppins
უყურე The Lego Movie
უყურე Spy Kids
უყურე American History X
უყურე Poltergeist
უყურე Despicable Me 3
უყურე Permanent
უყურე Indiana Jones and the Last Crusade
უყურე Meet the Fockers
უყურე Closer
უყურე Jagten
უყურე Evan Almighty
უყურე Je vais bien, ne t'en fais pas
უყურე 3 Ninjas
უყურე 3:10 to Yuma

როლებში

Steve Carell - Despicable Me 2 Steve Carell
as Gru (voice)
Kristen Wiig - Despicable Me 2 Kristen Wiig
as Lucy (voice)
Benjamin Bratt - Despicable Me 2 Benjamin Bratt
as Eduardo/ El Macho (voice)
Miranda Cosgrove - Despicable Me 2 Miranda Cosgrove
as Margo (voice)
Dana Gaier - Despicable Me 2 Dana Gaier
as Edith (voice)
Elsie Fisher - Despicable Me 2 Elsie Fisher
as Agnes (voice)
Russell Brand - Despicable Me 2 Russell Brand
as Dr. Nefario (voice)
Ken Jeong - Despicable Me 2 Ken Jeong
as Floyd (voice)
Steve Coogan - Despicable Me 2 Steve Coogan
as Silas (voice)
Moisés Arias - Despicable Me 2 Moisés Arias
as Antonio (voice)
Nasim Pedrad - Despicable Me 2 Nasim Pedrad
as Jillian (voice)
Kristen Schaal - Despicable Me 2 Kristen Schaal
as Shannon (voice)
Pierre Coffin - Despicable Me 2 Pierre Coffin
as Kevin the Minion / Bob the Minion / Stuart the Minion / Additional Minions / Evil Minions (voice)
Chris Renaud - Despicable Me 2 Chris Renaud
as Additional Minions / Evil Minions / Italian Waiter (voice)
Vanessa Bayer - Despicable Me 2 Vanessa Bayer
as Flight Attendant (voice)
Ava Acres - Despicable Me 2 Ava Acres
as Additional Voices (voice)
Lori Alan - Despicable Me 2 Lori Alan
as Additional Voices (voice)
Jack Angel - Despicable Me 2 Jack Angel
as Additional Voices (voice)
Eva Bella - Despicable Me 2 Eva Bella
as Additional Voices (voice)
John Cygan - Despicable Me 2 John Cygan
as Additional Voices (voice)
Debi Derryberry - Despicable Me 2 Debi Derryberry
as Additional Voices (voice)
Jess Harnell - Despicable Me 2 Jess Harnell
as Additional Voices (voice)
Danny Mann - Despicable Me 2 Danny Mann
as Additional Voices (voice)
Mona Marshall - Despicable Me 2 Mona Marshall
as Additional Voices (voice)
Mickie McGowan - Despicable Me 2 Mickie McGowan
as Additional Voices (voice)
Alec Medlock - Despicable Me 2 Alec Medlock
as Additional Voices (voice)
Laraine Newman - Despicable Me 2 Laraine Newman
as Additional Voices (voice)
Jan Rabson - Despicable Me 2 Jan Rabson
as Additional Voices (voice)
Katie Silverman - Despicable Me 2 Katie Silverman
as Additional Voices (voice)
Jim Ward - Despicable Me 2 Jim Ward
as Additional Voices (voice) (as James Kevin Ward)
April Winchell - Despicable Me 2 April Winchell
as Additional Voices (voice)
Bailey Gambertoglio - Despicable Me 2 Bailey Gambertoglio
as Little Girl #2 (voice) (uncredited)
Sherry Lynn - Despicable Me 2 Sherry Lynn
as Additional Voices (uncredited)
Nickolai Stoilov - Despicable Me 2 Nickolai Stoilov
as Arctic Lab Guards (voice)
Georgia Cook - Despicable Me 2 Georgia Cook
as Additional Voices (voice)
Mason McNulty - Despicable Me 2 Mason McNulty
as Additional Voices (voice)
Andre Robinson - Despicable Me 2 Andre Robinson
as Additional Voices (voice)
Casey Simpson - Despicable Me 2 Casey Simpson
as Additional Voices (voice)
Claira Nicole Titman - Despicable Me 2 Claira Nicole Titman
as Additional Voices (voice) (as Claira Titman)

ჯგუფი

Directing Pierre Coffin Director
Directing Chris Renaud Director
Writing Cinco Paul Screenplay
Production Christopher Meledandri Producer
Editing Gregory Perler Editor
Production Carla Hool Casting
Art Yarrow Cheney Production Design
Art Eric Guillon Art Direction
Production David Rosenbaum Production Manager
Art Olivier Adam Set Designer
Visual Effects Sergio Casas Color Designer
Art Christoph Charriton Set Designer
Visual Effects Gregory Georges Color Designer
Visual Effects Clément Griselain Color Designer
Art Paul Mager Set Designer
Writing Wilbert Plijnaar Storyboard
Art Loïc Rastout Set Designer
Crew Philippe Tilikete Prop Maker
Sound Roni Pillischer ADR & Dubbing
Crew Paul Tirone Sound Recordist
Crew Cédric Chapeleau Technical Supervisor
Visual Effects Jonathan del Val Animation
Writing Matthew Nealon Storyboard
Writing Ken Daurio Screenplay
Sound Pharrell Williams Songs
Crew Jeannine Berger Post Production Supervisor
Visual Effects Mael Gourmelen Animation
Sound Heitor Pereira Original Music Composer
Visual Effects Fabrice Joubert Animation
Editing Claire Dodgson Editor
Crew Pierre Avon Supervising Animator
Crew Nicolas Bauduin Supervising Animator
Crew François-Xavier Bologna Supervising Animator
Crew Julien Soret Supervising Animator
Crew Emmanuel Vergne Supervising Animator
Sound Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Crew Etienne Pêcheux Supervising Technical Director
Crew Eric Garandeau Thanks
Crew Chihiro Kameyama Thanks
Crew Daniel Pool-Kolb Thanks
Crew Agnès Reault Thanks
Crew Igor Primault Thanks
Sound Kevin Bolen Sound Recordist
Sound E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Sound Mac Smith Sound Effects Editor
Sound Jonathan Borland Sound Effects Editor
Crew Julien Frantz Software Engineer
Crew Marc Girou Software Engineer
Crew Thierry Lauthelier Software Engineer
Crew Frédéric Cros Software Engineer
Crew Ludovic Lefève-Gourmelon Software Engineer
Crew Benoit Lepage Software Engineer
Crew Geoff Levner Software Engineer
Crew Baptiste Sansierra Software Engineer
Crew Alexandre Verlhac Software Engineer
Crew Mélissa Faucher Software Engineer
Crew Sébastien Masino Software Engineer
Crew Thomas Métais Software Engineer
Crew Alexandra Skinazi Sets & Props Supervisor
Crew Thibault Collonges Sets & Props Artist
Crew Hortense Goyard Sets & Props Artist
Crew Elodie Hickson Sets & Props Artist
Crew Gilles Roman Sets & Props Artist
Crew Angela Smaldone Sets & Props Artist
Crew Nicolas Valade Sets & Props Artist
Crew Aurélien Hulot Sets & Props Artist
Crew Cyril Thauvain Sets & Props Artist
Crew Franck Clarenc Sets & Props Artist
Crew Grégoire Foret Sets & Props Artist
Crew Jérémie Mamo Sets & Props Artist
Crew Ludovic Ramière Sets & Props Artist
Art Laura Giardini Set Dresser
Costume & Make-Up Axelle De Cooman Set Dressing Supervisor
Directing Brett Hoffman Script Supervisor
Sound Kevin Globerman Sound Recordist
Sound Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Sound Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Crew Alan Meyerson Score Engineer
Sound Ladd McIntosh Orchestrator
Sound Slamm Andrews Music Editor
Lighting Nicolas Brack Lighting Supervisor
Lighting Charles Seignolle Lighting Coordinator
Lighting Vincent Blanqué Lighting Artist
Lighting Démian Boude Lighting Artist
Lighting Cédric Burkarth Lighting Artist
Lighting Florent Cadel Lighting Artist
Lighting Jérôme Cordier Lighting Artist
Lighting Thomas Dairain Lighting Artist
Lighting Bertrand De Becque Lighting Artist
Lighting Ephraïm Drouet Lighting Artist
Lighting Benoit Fournol Lighting Artist
Lighting John Hreich Lighting Artist
Lighting Elodie Labbe Lighting Artist
Lighting Yannick Lecoffre Lighting Artist
Lighting Romain Silva Macedo Lighting Artist
Lighting Mickael Mandonnet Lighting Artist
Lighting Jean-Pierrick Muggianu Lighting Artist
Lighting Victor Pajot Lighting Artist
Lighting Olivier Prigent Lighting Artist
Lighting Julien Rocchi Lighting Artist
Lighting Arnaud Servouze Lighting Artist
Lighting Arnaud Tisseyre Lighting Artist
Lighting Anthony Voisin Lighting Artist
Lighting Catherine Catie Lee Lighting Artist
Lighting Christophe Brejon Lighting Artist
Lighting Loïc Salmon Lighting Artist
Lighting Lionel Cuendet Master Lighting Artist
Lighting Sophie Guillois Master Lighting Artist
Lighting Thierry Noblet Master Lighting Artist
Lighting Max Tourret Master Lighting Artist
Lighting Damien Viatte Master Lighting Artist
Lighting Selim Draïa Master Lighting Artist
Sound Ronni Brown Foley
Sound Sean England Foley
Sound Erik Foreman Foley Editor
Sound Frank Rinella Foley Editor
Editing Andrew Walton First Assistant Editor
Editing Dave Cory First Assistant Editor
Production George Hiro Herrmann Finance
Production Julie Virgile Finance
Editing Tyler Werrin Editorial Coordinator
Editing Céline Le Barbenchon Editorial Coordinator
Crew Julie Adams Dialect Coach
Sound Nick Glennie-Smith Conductor
Crew Bruno Chauffard CG Supervisor
Crew Boris Jacq CG Supervisor
Visual Effects Julien Badoil Color Designer
Visual Effects Colin Stimpson Color Designer
Visual Effects Jason Hanel Color Designer
Editing Jim Passon Color Timer
Visual Effects Carter Goodrich Character Designer
Editing Gilad Carmel Associate Editor
Visual Effects Laurent de la Chapelle Animation Supervisor
Visual Effects Pierre Leduc Animation Director
Visual Effects Bruno Dequier Animation Director
Visual Effects Thomas Laffin Animation Department Coordinator
Visual Effects Benjamin Tussiot Animation
Crew Jean Hemez Supervising Animator
Visual Effects Steve Alves Animation
Visual Effects Hichem Arfaoui Animation
Visual Effects Salem Arfaoui Animation
Visual Effects Benoit Bargeton Animation
Visual Effects Arnaud Berthier Animation
Visual Effects Cécile Brossette Animation
Visual Effects Daniel Callaby Animation
Visual Effects Antoine Collet Animation
Visual Effects Simon Cuisinier Animation
Visual Effects Luc Degardin Animation
Visual Effects Patrick Delage Animation
Visual Effects Christophe Delisle Animation
Visual Effects Axel Digoix Animation
Visual Effects Pierre-François Duhamel Animation
Visual Effects Damien Duprat Animation
Visual Effects Audrey Fobis Animation
Visual Effects Gabriel Gelade Animation
Visual Effects Nicolas Gibut Animation
Visual Effects Jean-Charles Gonin Animation
Visual Effects Adeline Grange Animation
Visual Effects Benoit Guillaumot Animation
Visual Effects Basile Heiderscheid Animation
Visual Effects Sebastien Kunert Animation
Visual Effects Vincent Le Ster Animation
Visual Effects Vincent Lemaire Animation
Visual Effects Alexandre Xiaoguang Li Animation
Visual Effects Adrien Soyty Liv Animation
Visual Effects Gaël Matchabelli Animation
Visual Effects Gwénolé Oulc'hen Animation
Visual Effects Yohan Pelladeaud Animation
Visual Effects Yung Pham Animation
Visual Effects Boris Plateau Animation
Visual Effects Patrick Pujalte Animation
Visual Effects Claude Ricros Animation
Visual Effects Alexandre Ronco Animation
Visual Effects Laurent Rossi Animation
Visual Effects Ludovic Roz Animation
Visual Effects Gaël Sabourin Animation
Visual Effects Corentin Sacré Animation
Visual Effects Ludovic Savonnière Animation
Visual Effects Damien Zeelen Animation
Visual Effects Guillame Dhont Animation
Visual Effects Guillaume Hérent Animation
Visual Effects Mathieu Ménard Animation
Visual Effects Vincent Devay Animation
Visual Effects Céline Roz-Locatelli Animation Supervisor
Sound Christopher Barnett Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Christopher Scarabosio Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Christopher Scarabosio Sound Designer
Production Jean-Luc Florinda Production Supervisor
Production Robert Taylor Associate Producer
Production Janet Healy Producer
Visual Effects Silke Jager Animation
Sound Bjorn Ole Schroeder ADR Supervisor