უყურე Ice Age: The Meltdown

უყურე Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown (2006)

მულტფილმისაოჯახოკომედიასათავგადასავლო

დირექტორი: Carlos Saldanha
მწერლები: Jon Vitti, Peter Gaulke, Gerry Swallow, Jim Hecht.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Ice Age: The Meltdown ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Ice Age: The Meltdown უყუროთ ონლაინ, უყურე Ice Age: The Meltdown უფასო ფილმები, ფილმები Ice Age: The Meltdown უყუროთ უფასო, Ice Age: The Meltdown უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Ice Age: The Meltdown უყუროთ უფასოდ, უყურე Ice Age: The Meltdown ნაკადი ამჟამად, ფილმები Ice Age: The Meltdown, ფილმები Ice Age: The Meltdown უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Ice Age: The Meltdown ფილმები

Ice Age: The Meltdown Review

Nicholas Lacharité France

I absolutely love this movie. If you haven't seen it I would definitely recommend this movie.

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Ice Age
უყურე The Day After Tomorrow
უყურე 10,000 BC
უყურე Ice Age: The Great Egg-Scapade

როლებში

Ray Romano - Ice Age: The Meltdown Ray Romano
as Manny (voice)
John Leguizamo - Ice Age: The Meltdown John Leguizamo
as Sid (voice)
Denis Leary - Ice Age: The Meltdown Denis Leary
as Diego (voice)
Queen Latifah - Ice Age: The Meltdown Queen Latifah
as Ellie (voice)
Seann William Scott - Ice Age: The Meltdown Seann William Scott
as Crash (voice)
Josh Peck - Ice Age: The Meltdown Josh Peck
as Eddie (voice)
Jay Leno - Ice Age: The Meltdown Jay Leno
as Fast Tony (voice)
Will Arnett - Ice Age: The Meltdown Will Arnett
as Lone Gunslinger Vulture (voice)
Chris Wedge - Ice Age: The Meltdown Chris Wedge
as Scrat (voice)
Peter Ackerman - Ice Age: The Meltdown Peter Ackerman
as Dung Beetle Dad (voice)
Caitlin Rose Anderson - Ice Age: The Meltdown Caitlin Rose Anderson
as Glypto Boy Billy / Beaver Girl (voice)
Connor Anderson - Ice Age: The Meltdown Connor Anderson
as Rhino Boy / Beaver Boy (voice)
Joseph Bologna - Ice Age: The Meltdown Joseph Bologna
as Mr. Start (voice)
Jack Crocicchia - Ice Age: The Meltdown Jack Crocicchia
as Elk Boy (voice)
Peter DeSève - Ice Age: The Meltdown Peter DeSève
as Condor Chick (voice)
Ariel Winter - Ice Age: The Meltdown Ariel Winter
as (voice)
Clea Lewis - Ice Age: The Meltdown Clea Lewis
as Female Mini Sloth (voice)
Stephen Root - Ice Age: The Meltdown Stephen Root
as Aardvark Dad (voice)
Nicole DeFelice - Ice Age: The Meltdown Nicole DeFelice
as Start Girl (voice)
Debi Derryberry - Ice Age: The Meltdown Debi Derryberry
as Diatryma Mom (voice)
Marshall Efron - Ice Age: The Meltdown Marshall Efron
as Start Dad (voice)
Tom Fahn - Ice Age: The Meltdown Tom Fahn
as Stu / Male Ox (voice)
Jason Fricchione - Ice Age: The Meltdown Jason Fricchione
as Molehog Grandpa / Shovelmouth Male (voice)
James Edmund Godwin - Ice Age: The Meltdown James Edmund Godwin
as Traffic Vulture (voice)
George Jacobs - Ice Age: The Meltdown George Jacobs
as Beaver Dad (voice)
Brian Scott McFadden - Ice Age: The Meltdown Brian Scott McFadden
as Glyptodon (voice)
Jansen Panettiere - Ice Age: The Meltdown Jansen Panettiere
as Shovelmouth Boy (voice)
Gregory Romano - Ice Age: The Meltdown Gregory Romano
as Start Boy 1 (voice)
Matthew Romano - Ice Age: The Meltdown Matthew Romano
as Start Boy 2 (voice)
Carlos Saldanha - Ice Age: The Meltdown Carlos Saldanha
as Dodo (voice)
Manoela Scarpa Saldanha - Ice Age: The Meltdown Manoela Scarpa Saldanha
as Molehog Kid 1 (voice)
Sofia Scarpa Saldanha - Ice Age: The Meltdown Sofia Scarpa Saldanha
as Molehog Kid 2 (voice)
Reyna Shaskan - Ice Age: The Meltdown Reyna Shaskan
as Diego's Bird Girl (voice)
James Sie - Ice Age: The Meltdown James Sie
as Freaky Male (voice)
Cindy Slattery - Ice Age: The Meltdown Cindy Slattery
as Aardvark Mom (voice)
Mindy Sterling - Ice Age: The Meltdown Mindy Sterling
as Female Ox (voice)
Alex Sullivan - Ice Age: The Meltdown Alex Sullivan
as James (voice)
Renée Taylor - Ice Age: The Meltdown Renée Taylor
as Mrs. Start (voice)
Alan Tudyk - Ice Age: The Meltdown Alan Tudyk
as Cholly (voice)
Claudia Besso - Ice Age: The Meltdown Claudia Besso
as (voice)
Jess Harnell - Ice Age: The Meltdown Jess Harnell
as (voice)
Madeleine Martin - Ice Age: The Meltdown Madeleine Martin
as (voice)
Sherry Lynn - Ice Age: The Meltdown Sherry Lynn
as (voice)
Mickie McGowan - Ice Age: The Meltdown Mickie McGowan
as Additional Voices (voice)
Emily Anderson - Ice Age: The Meltdown Emily Anderson
as (voice)
Jack Angel - Ice Age: The Meltdown Jack Angel
as (voice)
Shane Baumel - Ice Age: The Meltdown Shane Baumel
as (voice)
Bob Bergen - Ice Age: The Meltdown Bob Bergen
as (voice)
Kyle J. Bogert - Ice Age: The Meltdown Kyle J. Bogert
as (voice)
Rodger Bumpass - Ice Age: The Meltdown Rodger Bumpass
as (voice)
Paul Butcher - Ice Age: The Meltdown Paul Butcher
as (voice)
Blanca Camacho - Ice Age: The Meltdown Blanca Camacho
as (voice)
John Cygan - Ice Age: The Meltdown John Cygan
as (voice)
Jennifer Darling - Ice Age: The Meltdown Jennifer Darling
as (voice)
Olivia DeLaurentis - Ice Age: The Meltdown Olivia DeLaurentis
as (voice)
Harrison Fahn - Ice Age: The Meltdown Harrison Fahn
as (voice)
Bill Farmer - Ice Age: The Meltdown Bill Farmer
as (voice)
Crispin Freeman - Ice Age: The Meltdown Crispin Freeman
as Additional Voices (voice)
Spencer Ganus - Ice Age: The Meltdown Spencer Ganus
as (voice)
Tim Kirkpatrick - Ice Age: The Meltdown Tim Kirkpatrick
as (voice)
David H. Kramer - Ice Age: The Meltdown David H. Kramer
as (voice)
Danny Mann - Ice Age: The Meltdown Danny Mann
as (voice)
Laura Marano - Ice Age: The Meltdown Laura Marano
as (voice)
Matt McCarthy - Ice Age: The Meltdown Matt McCarthy
as (voice)
Laraine Newman - Ice Age: The Meltdown Laraine Newman
as (voice)
Jan Rabson - Ice Age: The Meltdown Jan Rabson
as (voice)
Zack Shada - Ice Age: The Meltdown Zack Shada
as (voice)
Thomas Sharkey - Ice Age: The Meltdown Thomas Sharkey
as (voice)
Ross Simanteris - Ice Age: The Meltdown Ross Simanteris
as (voice)
Rachel Stand - Ice Age: The Meltdown Rachel Stand
as (voice)

ჯგუფი

Editing Tim Nordquist Editor
Directing Carlos Saldanha Director
Writing Jon Vitti Screenplay
Sound John Powell Original Music Composer
Visual Effects Yujin Ito Visual Effects
Visual Effects Ben Sanders Visual Effects
Production Lori Forte Producer
Writing Bob Camp Storyboard
Lighting Arun Ram-Mohan Lighting Artist
Crew Jeannine Berger Post Production Supervisor
Production Bob Gordon Line Producer
Production Christopher Meledandri Executive Producer
Production Ashini Shah Executive Producer
Production Chris Wedge Executive Producer
Sound Will Edwards Original Music Composer
Camera Craig Grasso Director of Photography
Editing Harry Hitner Editor
Production Christian Kaplan Casting
Art Thomas Cardone Art Direction
Production Bruce Anderson Production Manager
Production Samantha Berg Assistant Production Manager
Production Jason Fricchione Assistant Production Manager
Production Ilyssa Katz Assistant Production Manager
Production Angela Macias Assistant Production Manager
Production Meredith McIvor Assistant Production Manager
Production Sean M. Murphy Assistant Production Manager
Production Anthony Nisi Production Supervisor
Art Andrea Blasich Sculptor
Crew Michael J. Travers CG Supervisor
Art Peter Clarke Conceptual Design
Visual Effects Robert MacKenzie Color Designer
Editing Amy Pawlowski Digital Intermediate
Editing Natasha Leonnet Color Timer
Crew Kane Lee Schedule Coordinator
Sound Shawn Murphy Scoring Mixer
Crew Daniel Patrick O'Brien Sequence Leads
Crew Haji Uesato Sequence Leads
Sound Lora Hirschberg Sound Mixer
Sound Christopher Scarabosio Sound Mixer
Sound Morten Folmer Nielsen ADR Editor
Visual Effects Galen T. Chu Animation Supervisor
Visual Effects James Bresnahan Animation Supervisor
Visual Effects James Bresnahan Animation
Visual Effects James Campbell Animation
Visual Effects Amber Rudolph Animation
Visual Effects Scott Carroll Animation
Crew Will Files Sound Design Assistant
Art Shaun Cusick Sculptor
Visual Effects Eldar Cholich Digital Compositors
Visual Effects Dann Tarmy Digital Compositors
Visual Effects Ari Rubenstein Digital Compositors
Visual Effects Dan Cayer Digital Compositors
Sound Sue Fox Foley Editor
Art Mike Defeo Sculptor
Visual Effects Monika Sawyer Visual Effects Technical Director
Lighting Brian P. Dean Lighting Technician
Sound Thomas A. Carlson Music Editor
Sound James Thatcher Musician
Lighting Jinyi Baird Lighting Coordinator
Directing Brett Hoffman Script Coordinator
Sound Randy Thom Sound Designer
Sound Randy Thom Supervising Sound Editor
Sound Randy Thom Sound Mixer
Sound David C. Hughes Sound Effects Editor
Visual Effects Daniel Lopez Muñoz Visual Development
Visual Effects Michael Knapp Visual Development
Art Gareth Porter Lead Set Dresser
Art James Willingham III Set Dresser
Art James Parente Set Dresser
Crew Brandon Proctor Mix Technician
Crew Mike Thurmeier Supervising Animator
Crew Joe Bonomo Systems Administrators & Support
Crew Jayme Wilkinson Technical Supervisor
Editing Erin Crackel Assistant Editor
Editing Craig Paulsen Associate Editor
Editing Jim Passon Color Timer
Editing Randy Trager First Assistant Editor
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Lighting David Esneault Lighting Supervisor
Lighting Luke Martorelli Master Lighting Artist
Lighting Mark Piretti Rigging Supervisor
Sound Stuart McCowan ADR Editor
Sound Marshall Winn ADR Editor
Sound David Acord Assistant Sound Editor
Sound Cheryl Nardi Assistant Sound Editor
Sound Pete Anthony Conductor
Sound Ellen Heuer Foley
Sound Dennie Thorpe Foley
Sound Jana Vance Foley
Sound Samuel H. Hinckley Foley Editor
Sound George Doering Musician
Sound Brad Dechter Orchestrator
Sound Bruce Fowler Orchestrator
Sound Randy Kerber Orchestrator
Sound Mark McKenzie Orchestrator
Sound Al Nelson Sound Effects Editor
Sound Will Edwards Sound Recordist
Sound Greg Farrell Sound Recordist
Sound Douglas Murray Supervising Sound Editor
Sound Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Visual Effects Patrick Danaher Animation
Visual Effects Alan Rogers Animation
Visual Effects Nick Bruno Animation
Visual Effects Raul Chavez Animation
Visual Effects Kevin Chesnos Animation
Visual Effects Jerod Chirico Animation
Visual Effects Jonathen Collins Animation
Visual Effects David Couchariere Animation
Visual Effects Ryan Denniston Animation
Visual Effects Paul Downs Animation
Visual Effects Jeff Gabor Animation
Visual Effects David Gallagher Animation
Visual Effects Leif Jeffers Animation
Visual Effects Eddie Kim Animation
Visual Effects Moonsung Lee Animation
Visual Effects Jean Lin Animation
Visual Effects Chip Lotierzo Animation
Visual Effects Robin Luera Animation
Visual Effects Jason Martinsen Animation
Visual Effects Rich McKain Animation
Visual Effects P. Jeep Naarkom Animation
Visual Effects Pete Paquette Animation
Visual Effects David S. Peng Animation
Visual Effects Antonin Plante Animation
Visual Effects Robyne Powell Animation
Visual Effects Andreas Procopiou Animation
Visual Effects Mika Ripatti Animation
Visual Effects Nickolas Rosario Animation
Visual Effects Derek Rozmes Animation
Visual Effects Chad Sellers Animation
Visual Effects Jeremy Shaw Animation
Visual Effects Stephen L. Wong Animation
Visual Effects Peter DeSève Character Designer
Visual Effects Jason Davies Creature Technical Director
Visual Effects Aaron Hartline Lead Animator
Visual Effects David Torres Lead Animator
Visual Effects Royce Wesley Lead Animator
Visual Effects Ian M. Burkard Modeling
Visual Effects Brien Hindman Modeling
Visual Effects Edward Robbins Modeling
Visual Effects Motoko Wada Modeling
Visual Effects Daniel Williams Modeling
Visual Effects Jon Campbell Visual Effects
Visual Effects John A. Patterson Visual Effects
Visual Effects Baaron Schulte VFX Artist
Writing Peter Gaulke Screenplay
Writing Gerry Swallow Screenplay
Writing Jim Hecht Screenplay
Writing Peter Gaulke Story
Writing Gerry Swallow Story