Kijk Kong: Skull Island

Kijk Kong: Skull Island

Kong: Skull Island (2017)

ActieAvontuurFantasie

De jaren 70. Een gevarieerde groep ontdekkingsreizigers is bij elkaar gekomen om samen naar een nooit eerder ontdekt eiland, gelegen aan de Grote Oceaan en even mooi als verraderlijk, te reizen. Wat ze niet weten is dat ze zich in het domein van de mythische Kong bevinden.

Regiseur: Jordan Vogt-Roberts
Schrijvers: Max Borenstein, Dan Gilroy.

movavi-3d-video-player

Kijk Kong: Skull Island Online Films

Films Kong: Skull Island online kijken, Kijken Kong: Skull Island gratis films, Kijken Kong: Skull Island gratis online films, Kong: Skull Island online films kijken

Gratis Online Films Kijken met Nederlandse Ondertiteling

Films kijken Kong: Skull Island gratis online, Kijk Kong: Skull Island online, kijk films Kong: Skull Island, films Kong: Skull Island online streamen, Kijken Kong: Skull Island online gratis films downloaden

Kong: Skull Island Review

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Edvard Mikaelsen Greenland

Its a great movie. I'll watch it every time I see its on.

Nicholas Lacharité France

I absolutely love this movie. If you haven't seen it I would definitely recommend this movie.

Nu in de bioscoop:

Soortgelijke films

Kijk Godzilla
Kijk シン・ゴジラ
Kijk Cloverfield
Kijk Jurassic World
Kijk Kaijū Daisensō
Kijk ゴジラ ファイナルウォーズ
Kijk 三大怪獣 地球最大の決戦
Kijk キングコング対ゴジラ
Kijk Mosura tai Gojira
Kijk Godzilla
Kijk Godzilla 1985
Kijk ゴジラ・モスラ・キングギドラ大怪獣総進撃
Kijk Godzilla: King of Monsters
Kijk Born on the Fourth of July
Kijk Mortal Kombat
Kijk Mosura
Kijk The Mist
Kijk Jacob's Ladder

Casts

Tom Hiddleston - Kong: Skull Island Tom Hiddleston
as Captain James Conrad
Samuel L. Jackson - Kong: Skull Island Samuel L. Jackson
as Lieutenant Colonel Preston Packard
Brie Larson - Kong: Skull Island Brie Larson
as Mason Weaver
John Goodman - Kong: Skull Island John Goodman
as Bill Randa
John C. Reilly - Kong: Skull Island John C. Reilly
as Hank Marlow
Jing Tian - Kong: Skull Island Jing Tian
as San Lin
Toby Kebbell - Kong: Skull Island Toby Kebbell
as Maj. Jack Chapman
John Ortiz - Kong: Skull Island John Ortiz
as Victor Neives
Corey Hawkins - Kong: Skull Island Corey Hawkins
as Houston Brooks
Jason Mitchell - Kong: Skull Island Jason Mitchell
as Glenn Mills
Shea Whigham - Kong: Skull Island Shea Whigham
as Earl Cole
Thomas Mann - Kong: Skull Island Thomas Mann
as Reg Slivko
Eugene Cordero - Kong: Skull Island Eugene Cordero
as Reles
Will Brittain - Kong: Skull Island Will Brittain
as Young Marlow / Marlow's Son
Richard Jenkins - Kong: Skull Island Richard Jenkins
as Senator Al Willis
Marc Evan Jackson - Kong: Skull Island Marc Evan Jackson
as Steve Woodward
Thomas Middleditch - Kong: Skull Island Thomas Middleditch
as Jerry (voice)
Miyavi - Kong: Skull Island Miyavi
as Gunpei Ikari
Allyn Rachel - Kong: Skull Island Allyn Rachel
as Secretary O'Brien
Robert Taylor - Kong: Skull Island Robert Taylor
as Athena Captain
James M. Connor - Kong: Skull Island James M. Connor
as General Ward (voice)
Brady Novak - Kong: Skull Island Brady Novak
as Base Guard
Peter Karinen - Kong: Skull Island Peter Karinen
as Chinook Pilot
Brian Sacca - Kong: Skull Island Brian Sacca
as Chinook Co-Pilot
Joshua Funk - Kong: Skull Island Joshua Funk
as Seismic Soldier
Garreth Hadfield - Kong: Skull Island Garreth Hadfield
as Crew Chief
Jon Quested - Kong: Skull Island Jon Quested
as Dead Pilot
Korey Williams - Kong: Skull Island Korey Williams
as Sunglasses Pilot
Dat Phan - Kong: Skull Island Dat Phan
as Bar Thug
Cynthy Wu - Kong: Skull Island Cynthy Wu
as Thug's Girlfriend
Beth Kennedy - Kong: Skull Island Beth Kennedy
as Marlow's Wife
Bryan Chojnowski - Kong: Skull Island Bryan Chojnowski
as Chicago Taxi Driver
Terry Notary - Kong: Skull Island Terry Notary
as Kong (motion capture)

Crew

Directing Jordan Vogt-Roberts Director
Writing Max Borenstein Screenplay
Art Stefan Dechant Production Design
Production Thomas Tull Producer
Production Jon Jashni Producer
Production Mary Parent Producer
Sound Henry Jackman Music
Production Sarah Finn Casting
Art John Lord Booth III Art Direction
Art Priscilla Elliott Art Direction
Art Cynthia La Jeunesse Set Decoration
Costume & Make-Up Mary E. Vogt Costume Design
Directing Erin Mast Script Supervisor
Directing Dawn Gilliam Script Supervisor
Crew Ilram Choi Fight Choreographer
Camera Larry Fong Director of Photography
Writing Dan Gilroy Screenplay
Writing Dan Gilroy Story
Writing John Gatins Story
Writing Merian C. Cooper Original Story
Writing Edgar Wallace Original Story
Production Alex Garcia Producer
Editing Bob Murawski Editor
Editing Richard Pearson Editor
Editing Christian Wagner Editor
Art Sasha DeMello Art Department Coordinator
Art Mike Piccirillo Art Department Coordinator
Art Tricia McInally Art Department Coordinator
Art Alyssah Powell Art Department Assistant
Art Aashrita Kamath Assistant Art Director
Art Mike Piccirillo Assistant Art Director
Art Jonas Kirk Construction Coordinator
Art Michael Herlihy Construction Coordinator
Art Steven B. Melton Property Master
Art Sean Mannion Property Master
Crew Sue Chipperton Animal Coordinator
Crew Larry Zanoff Armorer
Crew Doug Uttecht Pilot
Crew Alan D. Purwin Pilot
Crew Brian Reynolds Pilot
Crew Frédéric North Aerial Coordinator
Crew Daniel F. Malone Marine Coordinator
Sound Jack Dolman Music Editor
Sound Clint Bennett Music Editor
Sound Peter Afterman Music Supervisor
Sound Margaret Yen Music Supervisor
Costume & Make-Up Laura Frecon Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Carol Quiroz Costume Supervisor
Costume & Make-Up Richard Schoen Costume Supervisor
Costume & Make-Up Branden Marks Key Costumer
Costume & Make-Up Hayley Stuppel Key Costumer
Costume & Make-Up Cory Ching Set Costumer
Costume & Make-Up Kari King Set Costumer
Costume & Make-Up Madeleine Maciag Set Costumer
Costume & Make-Up Austin Wittick Set Costumer
Costume & Make-Up Susan Zaguirre Set Costumer
Production Claire Koonce Casting Associate
Production Jason B. Stamey Casting Associate
Production Nicholas A. Mudd Casting Assistant
Production Priyanka Sirpal Casting Assistant
Camera Peter Graf Aerial Camera Technician
Camera Colin Hudson Camera Operator
Camera Steve Adcock Camera Operator
Camera Calum McFarlane Camera Operator
Camera Damian Wyvill Camera Operator
Camera Jacques Haitkin Second Unit Director of Photography
Camera Henry Tirl Steadicam Operator
Lighting Walter Bithell Gaffer
Lighting Michael Adcock Gaffer
Lighting Michael Ambrose Gaffer
Lighting Mark Jefferies Rigging Gaffer
Lighting Don Tomich Rigging Gaffer
Camera Kyle Rudolph Steadicam Operator
Crew Maurice K. McGuire Second Unit Cinematographer
Camera Sam Urdank Still Photographer
Camera Vince Valitutti Still Photographer
Lighting Kevin Erb Rigging Grip
Lighting David Thomson Rigging Grip
Camera Lawrence Karman Additional Photography
Camera Michael Svitak Additional Photography
Camera Toby Copping Key Grip
Camera Gary J. Dodd Key Grip
Camera Peter Chrimes Key Grip
Camera Don Chong Dolly Grip
Visual Effects Scott Benza Animation Supervisor
Crew Celia Jepson CG Supervisor
Crew Gabriel Vargas CG Supervisor
Visual Effects Zachary Berger Creature Design
Crew Ron Licari Armorer
Visual Effects Bruce Bright Special Effects Supervisor
Visual Effects Shenyan Liu VFX Editor
Visual Effects Mitchell S. Drain VFX Supervisor
Visual Effects Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
Visual Effects Catherine Lecavalier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Martine Losier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karina Mariano Visual Effects Coordinator
Visual Effects Deborah Zadzora Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karina Benesh Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jamie Lewis Visual Effects Coordinator
Visual Effects Geraldine Morales Visual Effects Coordinator
Crew Jessica Schulte Visual Effects Editor
Crew Ryan Andersen Visual Effects Editor
Visual Effects Louise Bertrand Visual Effects Producer
Visual Effects Yanick Wilisky Visual Effects Producer
Visual Effects Philippe Theroux Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jeff White Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Miia Kovero Hair Department Head
Costume & Make-Up Megan Daum Hairstylist
Costume & Make-Up Julia Gadiana Hairstylist
Costume & Make-Up Ralph Malani Hairstylist
Costume & Make-Up Adenike Wright Hairstylist
Costume & Make-Up Bill Corso Makeup Department Head
Costume & Make-Up Dennis Liddiard Key Makeup Artist
Editing Brian Chumney Dialogue Editor
Sound Steve Orlando Foley
Sound Shelley Roden Foley
Sound Pascal Garneau Sound Effects Editor
Sound Tom Myers Sound Re-Recording Mixer
Sound Steve Slanec Supervising Sound Editor
Sound Ben Greaves Boom Operator
Crew Roy K. Cancino Special Effects Coordinator
Crew Michael Meinardus Special Effects Coordinator
Editing Noel Albornoz Digital Intermediate
Editing Jose Parra Digital Intermediate
Editing Christopher Stack Digital Intermediate
Editing Sean Thompson First Assistant Editor
Visual Effects Stephen Rosenbaum Visual Effects Supervisor
Crew Tad Griffith Stunts