Kijk Race

The incredible true story of gold medal champion Jesse Owens.

Kijk Race

Race (2016)

ActieDrama

Jesse Owens (Stephan James) is een talentvolle Afrikaans-Amerikaanse atleet. Zijn doel is om mee te kunnen doen aan de Olympische spelen van 1936 in Berlijn en daar te schitteren. Uiteindelijk slaagt hij daarin en wint zelfs vier gouden medailles, maar voor dat het zover is moet hij nog heel wat tegenspoed overwinnen.

Regiseur: Stephen Hopkins
Schrijvers: Joe Shrapnel, Anna Waterhouse.

movavi-3d-video-player

Kijk Race Online Films

Films Race online kijken, Kijken Race gratis films, Kijken Race gratis online films, Race online films kijken

Gratis Online Films Kijken met Nederlandse Ondertiteling

Films kijken Race gratis online, Kijk Race online, kijk films Race, films Race online streamen, Kijken Race online gratis films downloaden

Race Review

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Nu in de bioscoop:

Soortgelijke films

Kijk 42
Kijk Eddie the Eagle
Kijk Pelé: Birth Of A Legend
Kijk Escape to Victory
Kijk Raging Bull
Kijk Malcolm X
Kijk Shaolin Soccer
Kijk A League of Their Own
Kijk Bloodsport
Kijk Green Street Hooligans
Kijk The Longest Yard
Kijk She's the Man
Kijk Any Given Sunday
Kijk Moneyball
Kijk Patton
Kijk The Rookie
Kijk The Blind Side
Kijk Ip Man

Casts

Stephan James - Race Stephan James
as Jesse Owens
Jason Sudeikis - Race Jason Sudeikis
as Larry Snyder
Carice van Houten - Race Carice van Houten
as Leni Riefenstahl
Jeremy Irons - Race Jeremy Irons
as Avery Brundage
Amanda Crew - Race Amanda Crew
as Peggy
William Hurt - Race William Hurt
as Jeremiah Mahoney
David Kross - Race David Kross
as Carl "Luz" Long
Eli Goree - Race Eli Goree
as Dave Albritton
Giacomo Gianniotti - Race Giacomo Gianniotti
as Sam Stoller
Jonathan Aris - Race Jonathan Aris
as Arthur Lill
Jon McLaren - Race Jon McLaren
as Trent
Moe Jeudy-Lamour - Race Moe Jeudy-Lamour
as Mel Walker
Shamier Anderson - Race Shamier Anderson
as Eulace Peacock
Shanice Banton - Race Shanice Banton
as Ruth Solomon
Tim McInnerny - Race Tim McInnerny
as General Charles
Nina Lauren - Race Nina Lauren
as Laurel Girl
Jesse Bostick - Race Jesse Bostick
as Ken Seitz
Tim Post - Race Tim Post
as Phil Diamond
Barnaby Metschurat - Race Barnaby Metschurat
as Dr. Joseph Goebbels
Larry Day - Race Larry Day
as Francis Schmidt
Arthur Holden - Race Arthur Holden
as Rudolf Dassler
Karl Graboshas - Race Karl Graboshas
as Adolf Dassler
Jeff Burrell - Race Jeff Burrell
as Radio Announcer
Anthony Sherwood - Race Anthony Sherwood
as Rev. Ernest Hall
Alexander Yassin - Race Alexander Yassin
as U.S. Olympic team
Jonathan Higgins - Race Jonathan Higgins
as Dean Cromwell
Jaa Smith-Johnson - Race Jaa Smith-Johnson
as Sylvester Owens
Jeremy Ferdman - Race Jeremy Ferdman
as Marty Glickman
Bruno Bruni Jr. - Race Bruno Bruni Jr.
as Hans Ertl
Steffen Mennekes - Race Steffen Mennekes
as Journalist
Manuel Sinor - Race Manuel Sinor
as Franz Miller
Chantel Riley - Race Chantel Riley
as Quincella Nickerson
Daniel Harroch - Race Daniel Harroch
as Desk Clerk
Marc Primeau - Race Marc Primeau
as Fan of Jesse Owens
Dondre Octave - Race Dondre Octave
as Ralph Metcalfe
Ricky Watson - Race Ricky Watson
as Reporter
Milo Larratt - Race Milo Larratt
as Elevator Boy
Gaetan Normandin - Race Gaetan Normandin
as Frank Wykoff
Julien Boissaud - Race Julien Boissaud
as German referee
Andrea Carter - Race Andrea Carter
as Local Girl
Nikoma T. Beermann - Race Nikoma T. Beermann
as Doorman
Francois Hugo Turgeon - Race Francois Hugo Turgeon
as Journalist
Karen Belfo - Race Karen Belfo
as the Jewish Mother (uncredited)
Chris Theisinger - Race Chris Theisinger
as German Police Officer (uncredited)

Crew

Directing Stephen Hopkins Director
Writing Joe Shrapnel Screenplay
Writing Anna Waterhouse Screenplay
Production Karsten Brünig Producer
Production Luc Dayan Producer
Production Kate Garwood Producer
Production Stephen Hopkins Producer
Production Jean-Charles Levy Producer
Production Nicolas Manuel Producer
Production Louis-Philippe Rochon Producer
Production Dominique Séguin Producer
Sound Rachel Portman Music
Camera Peter Levy Director of Photography
Editing John Smith Editor
Production Stephanie Gorin Casting
Production Andrea Kenyon Casting
Production Randi Wells Casting
Art Jean-Pierre Paquet Art Direction
Art Helene Lamarre Art Department Coordinator
Art Adina Herbell Art Department Coordinator
Crew Claire Alary Property Master
Art David Brisbin Production Design
Art Ingeborg Heinemann Set Decoration
Art André Valade Set Decoration
Art Isabelle Guay Supervising Art Director
Costume & Make-Up Mario Davignon Costume Design
Production Suzanne Smith Casting
Costume & Make-Up Christelle Deforceville Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Juliana Stenzel Costume Supervisor
Costume & Make-Up Olivier Proulx Set Costumer
Costume & Make-Up Dietke Brandt Set Costumer
Sound Christoph Bauschinger Music Editor
Camera Peter Moss Director of Photography
Camera Daniel Sauvé Steadicam Operator
Camera Bertrand Calmeau Still Photographer
Camera Thibault Grabherr Still Photographer
Camera Robert Mattigetz Additional Photography
Camera Stéphane Caron First Assistant Camera
Visual Effects Jye Skinn Animation
Crew Frederic Breault CG Supervisor
Crew Sylvain Theroux CG Supervisor
Visual Effects Johann Bel VFX Editor
Visual Effects Caroline Guagliardo Visual Effects Coordinator
Visual Effects Christine Hantzo-Stoll Visual Effects Coordinator
Visual Effects Carole-Anne Hébert Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jessica Kardos Visual Effects Coordinator
Visual Effects Gabrielle Marchand Roy Visual Effects Coordinator
Visual Effects Noemie Poirier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Catherine Westgate Visual Effects Coordinator
Crew Rachel Litz Visual Effects Editor
Visual Effects Cynthia Mourou Visual Effects Producer
Visual Effects Peter Skovsbo Visual Effects Producer
Visual Effects Thomas Tannenberger Visual Effects Producer
Visual Effects Nicolas Delval Visual Effects Producer
Visual Effects Josiane Fradette Visual Effects Producer
Visual Effects Martin Lipmann Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jeremy Robert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Arek Komorowski Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mathieu Raynault Visual Effects Supervisor
Sound Olaf Mierau ADR & Dubbing
Sound Stan Sakellaropoulos ADR & Dubbing
Sound Jean-Philippe St-Laurent Sound Editor
Sound Mathieu Beaudin Sound Effects Editor
Sound Jean-François Sauvé Sound Effects Editor
Sound Luc Boudrias Sound Re-Recording Mixer
Sound Pierre-Jules Audet Supervising Sound Editor
Costume & Make-Up Réjean Goderre Hair Department Head
Costume & Make-Up Andrea Gotowtschikow Hairstylist
Costume & Make-Up Nathalie Trépanier Makeup Department Head
Costume & Make-Up Valeska Schitthelm Makeup Artist
Costume & Make-Up Julie Mignot Makeup Artist