Kijk Harry Potter en de Geheime Kamer

Deel 2

Kijk Harry Potter en de Geheime Kamer

Harry Potter en de Geheime Kamer (2002)

AvontuurFantasieFamilie

Vlak voor zijn tweede jaar op de Hogwarts School voor Hekserij en Tovenarij wordt tovenaarsleerling Harry Potter door de elf Dobby gewaarschuwd dat zijn terugkeer op de school tot een ramp zal leiden. Harry gaat toch, en komt er achter dat hij nog steeds gehaat wordt door Professor Sneep en zijn klasgenoot Draco Malfidus. Er is echter ook goed nieuws: de beroemde schrijver Gilderoy Lockhart is de nieuwe Duistere Krachten-leraar. Na een tijdje worden enkele Hogwarts-studenten versteend aangetroffen... maar wie of wat is de oorzaak hiervan? Zelfs Harry staat niet boven verdenking.

Regiseur: Chris Columbus
Schrijver: Steve Kloves

movavi-3d-video-player

Kijk Harry Potter en de Geheime Kamer Online Films

Films Harry Potter en de Geheime Kamer online kijken, Kijken Harry Potter en de Geheime Kamer gratis films, Kijken Harry Potter en de Geheime Kamer gratis online films, Harry Potter en de Geheime Kamer online films kijken

Gratis Online Films Kijken met Nederlandse Ondertiteling

Films kijken Harry Potter en de Geheime Kamer gratis online, Kijk Harry Potter en de Geheime Kamer online, kijk films Harry Potter en de Geheime Kamer, films Harry Potter en de Geheime Kamer online streamen, Kijken Harry Potter en de Geheime Kamer online gratis films downloaden

Harry Potter en de Geheime Kamer Review

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Affiano Arcuri Spain

The first time I watched it, I thought it was just kinda weird only because I didn't expect any of it. But after rewatching it, the movie was awesome!

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

Nu in de bioscoop:

Soortgelijke films

Kijk Harry Potter en de Orde van de Feniks
Kijk Harry Potter en de Steen der Wijzen
Kijk Harry Potter en de Gevangene van Azkaban
Kijk Harry Potter en de Vuurbeker
Kijk Harry Potter en de Halfbloed Prins
Kijk Oz: The Great and Powerful
Kijk Harry Potter en de Relieken van de Dood - Deel 2
Kijk Spirited Away
Kijk Fantastic Beasts and Where to Find Them
Kijk Hotel Transsylvanië 2
Kijk Doctor Strange
Kijk The Hobbit: The Desolation of Smaug
Kijk Hotel Transsylvanië - Hotel Vol Monsters
Kijk Conan the Barbarian
Kijk The Huntsman: Winter's War
Kijk Warcraft: The Beginning
Kijk The Sorcerer's Apprentice
Kijk Peter Pan

Casts

Daniel Radcliffe - Harry Potter en de Geheime Kamer Daniel Radcliffe
as Harry Potter
Rupert Grint - Harry Potter en de Geheime Kamer Rupert Grint
as Ron Weasley
Emma Watson - Harry Potter en de Geheime Kamer Emma Watson
as Hermione Granger
Richard Harris - Harry Potter en de Geheime Kamer Richard Harris
as Albus Dumbledore
Alan Rickman - Harry Potter en de Geheime Kamer Alan Rickman
as Severus Snape
Tom Felton - Harry Potter en de Geheime Kamer Tom Felton
as Draco Malfoy
Kenneth Branagh - Harry Potter en de Geheime Kamer Kenneth Branagh
as Gilderoy Lockhart
Robbie Coltrane - Harry Potter en de Geheime Kamer Robbie Coltrane
as Rubeus Hagrid
Maggie Smith - Harry Potter en de Geheime Kamer Maggie Smith
as Minerva McGonagall
David Bradley - Harry Potter en de Geheime Kamer David Bradley
as Argus Filch
Bonnie Wright - Harry Potter en de Geheime Kamer Bonnie Wright
as Ginny Weasley
Matthew Lewis - Harry Potter en de Geheime Kamer Matthew Lewis
as Neville Longbottom
Jason Isaacs - Harry Potter en de Geheime Kamer Jason Isaacs
as Lucius Malfoy
Shirley Henderson - Harry Potter en de Geheime Kamer Shirley Henderson
as Myrtle Warren
Toby Jones - Harry Potter en de Geheime Kamer Toby Jones
as Dobby (voice)
James Phelps - Harry Potter en de Geheime Kamer James Phelps
as Fred Weasley
Oliver Phelps - Harry Potter en de Geheime Kamer Oliver Phelps
as George Weasley
Richard Griffiths - Harry Potter en de Geheime Kamer Richard Griffiths
as Vernon Dursley
Fiona Shaw - Harry Potter en de Geheime Kamer Fiona Shaw
as Petunia Dursley
Harry Melling - Harry Potter en de Geheime Kamer Harry Melling
as Dudley Dursley
John Cleese - Harry Potter en de Geheime Kamer John Cleese
as Nicholas de Mimsy-Porpington
Julie Walters - Harry Potter en de Geheime Kamer Julie Walters
as Molly Weasley
Mark Williams - Harry Potter en de Geheime Kamer Mark Williams
as Arthur Weasley
Jamie Waylett - Harry Potter en de Geheime Kamer Jamie Waylett
as Vincent Crabbe
Josh Herdman - Harry Potter en de Geheime Kamer Josh Herdman
as Gregory Goyle
Alfie Enoch - Harry Potter en de Geheime Kamer Alfie Enoch
as Dean Thomas
Devon Murray - Harry Potter en de Geheime Kamer Devon Murray
as Seamus Finnigan
Sean Biggerstaff - Harry Potter en de Geheime Kamer Sean Biggerstaff
as Oliver Wood
Hugh Mitchell - Harry Potter en de Geheime Kamer Hugh Mitchell
as Colin Creevey
Chris Rankin - Harry Potter en de Geheime Kamer Chris Rankin
as Percy Weasley
Warwick Davis - Harry Potter en de Geheime Kamer Warwick Davis
as Filius Flitwick
Robert Hardy - Harry Potter en de Geheime Kamer Robert Hardy
as Cornelius Fudge
Miriam Margolyes - Harry Potter en de Geheime Kamer Miriam Margolyes
as Pomona Sprout
Gemma Jones - Harry Potter en de Geheime Kamer Gemma Jones
as Poppy Pomfrey
Christian Coulson - Harry Potter en de Geheime Kamer Christian Coulson
as Tom Marvolo Riddle
Edward Randell - Harry Potter en de Geheime Kamer Edward Randell
as Justin Finch-Fletchley
Luke Youngblood - Harry Potter en de Geheime Kamer Luke Youngblood
as Lee Jordan
Eleanor Columbus - Harry Potter en de Geheime Kamer Eleanor Columbus
as Susan Bones
Louis Doyle - Harry Potter en de Geheime Kamer Louis Doyle
as Ernie MacMillan
Emily Dale - Harry Potter en de Geheime Kamer Emily Dale
as Katie Bell
Rochelle Douglas - Harry Potter en de Geheime Kamer Rochelle Douglas
as Alicia Spinnet
Leslie Phillips - Harry Potter en de Geheime Kamer Leslie Phillips
as The Sorting Hat (voice)
Julian Glover - Harry Potter en de Geheime Kamer Julian Glover
as Aragog (voice)
Martin Bayfield - Harry Potter en de Geheime Kamer Martin Bayfield
as Young Hagrid
Gemma Padley - Harry Potter en de Geheime Kamer Gemma Padley
as Penelope Clearwater
Danielle Tabor - Harry Potter en de Geheime Kamer Danielle Tabor
as Angelina Johnson
Jamie Yeates - Harry Potter en de Geheime Kamer Jamie Yeates
as Marcus Flint
Charlotte Skeoch - Harry Potter en de Geheime Kamer Charlotte Skeoch
as Hannah Abbott
Helen Stuart - Harry Potter en de Geheime Kamer Helen Stuart
as Millicent Bulstrode
Nina Young - Harry Potter en de Geheime Kamer Nina Young
as The Grey Lady
Adrian Rawlins - Harry Potter en de Geheime Kamer Adrian Rawlins
as James Potter
Geraldine Somerville - Harry Potter en de Geheime Kamer Geraldine Somerville
as Lily Potter
Jim Norton - Harry Potter en de Geheime Kamer Jim Norton
as Mr. Mason
Veronica Clifford - Harry Potter en de Geheime Kamer Veronica Clifford
as Mrs Mason
Heather Bleasdale - Harry Potter en de Geheime Kamer Heather Bleasdale
as Mrs Granger
Tom Knight - Harry Potter en de Geheime Kamer Tom Knight
as Mr. Granger
Ben Borowiecki - Harry Potter en de Geheime Kamer Ben Borowiecki
as Angus
Kathleen Cauley - Harry Potter en de Geheime Kamer Kathleen Cauley
as Lavender Brown
Alfred Burke - Harry Potter en de Geheime Kamer Alfred Burke
as Armando Dippet
Peter O'Farrell - Harry Potter en de Geheime Kamer Peter O'Farrell
as Bozo
Violet Columbus - Harry Potter en de Geheime Kamer Violet Columbus
as Girl with Flowers

Crew

Directing Chris Columbus Director
Writing J.K. Rowling Novel
Writing Steve Kloves Screenplay
Production David Heyman Producer
Sound John Williams Original Music Composer
Camera Roger Pratt Director of Photography
Editing Peter Honess Editor
Production Karen Lindsay-Stewart Casting
Art Stuart Craig Production Design
Art Andrew Ackland-Snow Art Direction
Art Mark Bartholomew Art Direction
Art Peter Francis Art Direction
Art Stephanie McMillan Set Decoration
Costume & Make-Up Lindy Hemming Costume Design
Costume & Make-Up Clare Le Vesconte Makeup Artist
Sound Martin Cantwell Sound Effects Editor
Sound Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Crew Jonathan Abbas-Klahr Special Effects
Crew Greg Powell Stunt Coordinator
Crew Sean Baker Stunts
Costume & Make-Up Nick Dudman Makeup Designer
Sound William Ross Conductor
Production Michael Barnathan Executive Producer
Production David Barron Executive Producer
Production Chris Columbus Executive Producer
Production Mark Radcliffe Executive Producer
Production Tanya Seghatchian Co-Producer
Production Paula DuPré Pesmen Associate Producer
Art Steven Lawrence Art Direction
Art Lucinda Thomson Art Direction
Art Joanne Cook Art Department Assistant
Art Jodie Jackman Art Department Coordinator
Art Peter Dorme Assistant Art Director
Art Amanda Pettett Construction Coordinator
Production Antoinette Perez Line Producer
Art Keith Connolly Painter
Art Bryn Court Sculptor
Art Patricia Johnson Set Designer
Art Paul Couch Standby Painter
Camera Ken Coles Camera Operator
Camera John Deaton First Assistant Camera
Camera Alf Tramontin Steadicam Operator
Camera Jaap Buitendijk Still Photographer
Costume & Make-Up David Crossman Costume Supervisor
Costume & Make-Up Andrea Finch Hairstylist
Costume & Make-Up Eithné Fennel Hair Designer
Costume & Make-Up Paul Spateri Prosthetic Supervisor
Costume & Make-Up Alex Rouse Wigmaker
Crew Chas Jarrett CG Supervisor
Crew Robert Duncan Digital Effects Supervisor
Crew Terry Pritchard Driver
Crew Bianca Bezdek-Goodloe Legal Services
Crew Matthew D'Angibau Loader
Crew Sarah Nolte Makeup Effects
Crew Jessie Thiele Post Production Supervisor
Crew John Trehy Production Controller
Crew Catriona Maccann Propmaker
Crew Barry Wilkinson Property Master
Crew Marcus Williams Scenic Artist
Crew Peter MacDonald Second Unit Cinematographer
Crew Ken Burry Security
Crew Tom Debenham Sequence Supervisor
Crew Tom Brewster Set Production Assistant
Crew Rosie Richardson Special Effects Coordinator
Crew Louisa Lytton Stand In
Crew Richard Clarke Technical Supervisor
Crew Brian Estabrook Transportation Co-Captain
Crew David Rosenbaum Transportation Coordinator
Production Bernard Bellew Unit Production Manager
Crew Vanessa Davies Unit Publicist
Crew Peter Pedrero Utility Stunts
Crew Bob Bridges Video Assist Operator
Crew Greg Hyman Visual Effects Editor
Directing David Hanks Layout
Directing Annie Penn Script Supervisor
Editing John Ensby Color Timer
Editing Colin Ritchie Dialogue Editor
Editing Jonathan Lucas First Assistant Editor
Lighting David Appleby Best Boy Electric
Lighting Danny Espey Electrician
Lighting Chuck Finch Gaffer
Lighting Jamie Knight Lighting Technician
Lighting Dave Ridout Rigging Gaffer
Production Nick Daubeny Location Manager
Production Gary Nixon Production Accountant
Production Michelle Corney Production Coordinator
Production David Carrigan Production Manager
Production Celia Barnett Researcher
Sound June Prinz Boom Operator
Sound Peter Burgis Foley
Sound Jim Harrison Music Editor
Sound Edward Karam Orchestrator
Sound Simon Rhodes Scoring Mixer
Sound Randy Thom Sound Designer
Sound Tim Blackham Sound Mixer
Sound Adam Daniel Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects David Andrews Animation Supervisor
Visual Effects Paul Catling Creature Design
Visual Effects Mimi Abers Digital Compositors
Visual Effects Tim Caplan I/O Supervisor
Visual Effects John Richardson Special Effects Supervisor
Visual Effects Laya Armian Visual Effects Coordinator
Visual Effects Fiona Chilton Visual Effects Producer
Visual Effects Tim Burke Visual Effects Supervisor
Writing Martin Asbury Storyboard
Production Brenda Coxon Finance
Production Jeremy Pelzer Unit Manager
Art John King Art Direction
Camera Simon Werry Aerial Camera
Camera Pat Garrett Key Grip
Directing Chris Carreras First Assistant Director
Sound Nick Lowe ADR Editor
Sound Foluso Aribigbola Assistant Sound Editor
Visual Effects Paul Amer 3D Artist
Art Ethan J. Platt Assistant Property Master
Art Alastair Bullock Draughtsman
Camera Phil Murray Dolly Grip
Costume & Make-Up Lee Clayton Tailor
Costume & Make-Up Dan Grace Wardrobe Supervisor
Crew Gary Gero Animal Coordinator
Crew Stuart McAra Digital Effects Producer
Crew Marc Wolff Pilot
Directing Fiona Richards Second Assistant Director
Directing William Dodds Third Assistant Director
Editing Mo Henry Negative Cutter
Production Louis Elman ADR Voice Casting
Production Simone Goodridge Assistant Production Coordinator
Production Kathy Wise Assistant Production Manager
Production Laura Dickens Casting Assistant
Sound Ryan Davis Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Derek Trigg Foley Editor
Sound Steve Mair Musician
Sound Peter Myles Supervising Music Editor
Visual Effects Steve Barnes 2D Artist
Visual Effects Dimitri Bakalov 3D Animator
Visual Effects Mike Cusack CG Animator
Visual Effects Paul Kavanagh Lead Animator
Visual Effects Hitesh Bharadia Matchmove Supervisor
Visual Effects Nic Hatch Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Elie Jamaa Visual Effects Technical Director
Crew David Holmes Stunts